City Detox 1

Neohodnoceno
 
 

Komplexní detoxikační sada č.1 pro detoxikaci psychiky a uvolnění psychických toxinů. Joalis City Detox je součástí cílené detoxikace podle Mudr. Jonáše v optimálním postupu. Odstartuje detoxikační proces a spustí vylučování především psychických toxinů, které blokují přirozené detoxikační schopnosti těla. Tím je spuštěn očistný proces.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
22.8.2018
1 452 Kč    
Výrobce Joalis
Kategorie Celé kúry
 
1. PSYCHIKA - KLÍČ KE ZDRAVÍ (EMOTIONAL STRESS SET)
Sada určená k uvolňování emocionálních a stresových zátěží.
Ještě než začnete s detoxikací fyzických toxinů, je velmi důležité uvolnit emocionální a stresové zátěže, které často způsobují hromadění fyzických toxinů v organismu, neboť jak známo, stav psychiky se velmi výrazně obráží na tělesném zdraví.

V této sadě najdeme preparáty k detoxikaci psychiky. Samotné psychické preparáty ovšem k detoxikaci psychiky nestačí, protože je zde úzká vazba na mateřské orgány(plíce, srdce, slezina, játra, ledviny) Proto je důležité detoxikovat i tělo, aby se psychika změnila, respektive zlepšila. V této sadě tedy najdeme preparáty

NODEGEN-zapouzdřené emoce, takzvané psychocysty

EMOCE-patologické emoční vzorce

STRESON-patologický stres

ANXINEX-patologická úzkost

 

 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.