Joalis AniNevrin pro dobrou psychiku psa

Neohodnoceno
 
 
příznivě působí na nervový systém a psychiku psa. Poruchy nervové soustavy, deprese, strachy a úzkosti, stresové a jiné problémy.
Dostupnost skladem do 2 dnů
382 Kč    
Výrobce Joalis
Kategorie Detoxikace
 
Veterinární preparát, který je přesně namíchán na psychické problémy zvířat. Zasahuje do psychiky a emoční stability zvířete. Vlivem detoxikace mozkových center dochází k vyladění jejich součinnosti a k harmonizaci vlivu mateřských orgánů- jater a ledvin- na příslušné mozkové tkáně. Tento preparát je vhodný při depresích zvířete, ale také při stavech úzkosti, stresu, astmatu, při hormonálních poruchách, při stresu z hlučných oslav, epileptických stavech, při poruchách motoriky nervového původu apod. Depresívní zvíře může být nervózní, agresivní, může se před námi více schovávat, nebo upadat do letargie. Méně nás vítá, častěji a déle spí schované před světem.
 
Obsah:
100 ml
Složení:
Ve 100 ml přípravku je obsaženo: 20% ethanol, kyselina pantothenová (vitamin B5) - 200 mg, thiamin hydrochlorid (vitamin B1) - 20 mg, kyselina pteroymonoglutamová (kyselina listová) - 4 mg, nať třezalky tečkované (Hypericum perforatum L.) - 2,5 mg, květ levandule lékařské (Lavandula angustifolia Mill.) - 2,5 mg, nať šanty kočičí (Nepeta cataria L.) - 2,5 mg, květ s listem hlohu obecného (Crataegus laevigata Poir.) - 2,5 mg, cyanokobalamin (vitamin B12) - 0,5 mg.
Dávkování:
Podávejte 1x denně, počet kapek lze upravit úměrně dle hmotnosti zvířete:
malé plemeno psa (do 5 kg): 5 kapek
střední plemeno psa (15 kg): 15 kapek
velké plemeno psa (30 kg): 30 kapek (1,5 ml)
obří plemeno psa (50 kg): 50 kapek (2,5 ml)
 
Užívání:
Psovi jemně odhrňte pysk a preparát aplikujte přímo na sliznici ústní dutiny nebo příslušný počet kapek nakapejte na kousek cukru a zvířeti podejte, případně nakapejte na vhodnou podložku a nechte slíznout. Při vnitřním užívání 20 minut před užitím a po užití nekrmit, podávat pouze čistou vodu. Pes nesmí mít v tlamě zbytky potravy. Alternativně můžete preparát nakapat na méně osrstěné místo (např. do slabin) a důkladně vetřít do kůže. Pokud se zvířeti podává současně víc preparátů, udělejte mezi užitím jednotlivých preparátů krátkou pauzu cca 30 vteřin. K podávání přípravku nepoužívejte kovové předměty. Přípravek se podává po dobu 4 týdnů.
 
Další informace:
V průběhu akutních stavů, které vyžadují vyšetření veterinárním lékařem neužívat výhradně. Preparát uchovávejte v temnu, při teplotě od 5 do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti menší než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Výrobce:
Joalis spol. s. r. o., Orlická 9, 130 00 Praha 3, Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.