Joalis AniSpir pro normalizaci dýchacího systému psa

Neohodnoceno
 
 
příznivě působí na dýchací cesty psa. Kašel, astma, záněty horních cest dýchacích, tracheální kolaps, normalizuje funkce spojené s dýchacím ústrojím, podporuje normální funkce dýchacího systému, podpora imunity
Dostupnost skladem do 2 dnů
382 Kč    
Výrobce Joalis
Kategorie Detoxikace
 
Veterinární preparát AniSpir - detoxikace dýchacího ústrojí 
Preparát, který svými informacemi stymuluje organismus k detoxikaci dýchacího ústrojí se nazývá
AniSpir. S opakovanými záněty dýchacích cest se bohužel nejčastěji setkáváme u zvířat chovaných dlouhodobě v bytových prostorech a v těsném kontaktu s lidmi.  Nedostatek pohybu  v  přírodě, spolu
s nedostatkem světla, pobyt v přetopených místnostech a zahleňující strava, oslabují obranyschopnost dýchacích cest.
Při vzplanutí zánětu dýchacích cest jsou některé druhy bakterií a virů společným jmenovatelem u lidí i zvířat. V době epidemií se setkáváme s celou kašlající domácností a zvíře často onemocní poslední. Jednou z cest jak přetnout bludný kruh opakovaných ataků je očista dýchacího ústrojí a posílení imunitního systému. Tímto preparátem působíme i na alergickou reakci sliznic, která se nezřídka objevuje současně s astmatem.
 
Indikace, při kterých lze preparát doporučit jsou např.:
 
  • Opakované infekční záněty dýchacích cest
  • výtoky ze sliznic dýchacích cest
  • alergické projevy na dýchacích cestách
  • astma (v kombinaci s prep. AniNevrin)
  • chronické bronchitidy

 
Při očistě dýchacích cest dochází k rozpouštění nahromaděných hlenů, a proto můžeme očekávat detoxikační příznak ve formě vykašlávání. Tento druh kašle ale nebývá tak dráždivý jako při akutním zánětu a rostlinné výluhy tuto reakci organismu ještě usnadňují.
I v tomto preparátu se objevuje důležitá informační složka pracující se stresem, o který není   v přítomnosti nás lidí, nouze. Dlouhodobý stres oslabuje obranyschopnost jednotlivých orgánů   i organismu jako celku. Preparát
AniSpir podáváme jako prevenci problémů s dýchacím ústrojím.
Abychom byli důslední, doporučujeme tento preparát doplnit preparátem
AniDigest, neboť stav sliznic trávicího ústrojí má významný vliv na odolnost dýchacího ústrojí. Odměnou vám bude čilé a psychicky odolnější zvíře.
 
 
Tyto preparáty nenahrazují léky předepsané veterinárním lékařem.
Preparát je doplněk stravy.

 
 
 
Obsah:
100 ml
Složení:
Ve 100 ml přípravku je obsaženo: 20% ethanol, nikotinamid (niacin) - 240 mg, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) - 20 mg, kyselina pteroymonoglutamová (kyselina listová) - 4 mg, list jitrocelu kopinatého (Plantago lanceolata L.) - 2,5 mg, list proskurníku lékařského (Althaea officinalis L.) - 2,5 mg, nať šanty kočičí (Nepeta cataria L.) - 2,5 mg, květ prvosenky jarní (Primula veris L.) - 2,5 mg, cyanokobalamin (vitamin B12) - 0,5 mg.
Dávkování:
Podávejte 1x denně, počet kapek lze upravit úměrně dle hmotnosti zvířete:
malé plemeno psa (do 5 kg): 5 kapek
střední plemeno psa (15 kg): 15 kapek
velké plemeno psa (30 kg): 30 kapek (1,5 ml)
obří plemeno psa (50 kg): 50 kapek (2,5 ml)
 
Užívání:
Psovi jemně odhrňte pysk a preparát aplikujte přímo na sliznici ústní dutiny nebo příslušný počet kapek nakapejte na kousek cukru a zvířeti podejte, případně nakapejte na vhodnou podložku a nechte slíznout. Při vnitřním užívání 20 minut před užitím a po užití nekrmit, podávat pouze čistou vodu. Pes nesmí mít v tlamě zbytky potravy. Alternativně můžete preparát nakapat na méně osrstěné místo (např. do slabin) a důkladně vetřít do kůže. Pokud se zvířeti podává současně víc preparátů, udělejte mezi užitím jednotlivých preparátů krátkou pauzu cca 30 vteřin. K podávání přípravku nepoužívejte kovové předměty. Přípravek se podává po dobu 4 týdnů.
 
Další informace:
V případě akutního onemocnění dýchacích cest či plic, které vyžaduje vyšetření veterinárním lékařem neužívat výhradně. Preparát uchovávejte v temnu, při teplotě od 5 do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti menší než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Výrobce:
Joalis spol. s. r. o., Orlická 9, 130 00 Praha 3, Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.