Joalis Fatig - únava, vyčerpání 50 ml

Neohodnoceno
 
Tip
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Komplex k odstranění toxinů souvisejících s únavou obecně i se syndromem chronické únavy - chronický únavový syndrom (CFS). Jsou to toxiny všech skupin, které ovlivňují mezencefalon a vegetativní nervový systém. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.4.2018
363 Kč    
Výrobce Joalis
Kategorie Joalis komplex - více přípravků k detoxikaci v jednom
 
Joalis Fatig je vhodný pokud
  • Trpíte chronickou dlouhotrvající únavou
  • v důsledku tělesného a duševního vyčerpání se Vám nedaří obnovit původní vitalitu
  • musíte se udržovat ve výborné psychické a fyzické kondici
  • trpíte stresem

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Komplex k odstranění toxinů souvisejících se syndromem chronické únavy (CFS). Jsou to toxiny všech skupin, které ovlivňují mezencefalon a vegetativní nervový systém.

Složení: 20% ethanol, rostliny: máta peprná – list (Mentha piperita L.), svízel vonný (Galium odoratum (L.)Scop.), bříza bělokorá – list (Betula pendula Roth.), lopuch větší – kořen (Arctium lappa L.), maliník obecný – plod (Rubus idaeus L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.