Joalis Jonášova mateřídoušková mast 30 ml

Neohodnoceno
 
 

Mast na dýchací cesty zpracovaná pomocí informační technologie má příznivý vliv na dýchací cesty, pomáhá při kašli. Odstraňuje z dýchacích cest toxické látky, které jsou příčinou jejich zhoršené funkce. Prodej a výroba mastí bude ukončena z legislativních důvodů

Dostupnost Objednáno
369 Kč    
Výrobce Joalis
Kategorie Joalis komplex - více přípravků k detoxikaci v jednom
 

Základ masti tvoří bambucké máslo, rostlinný tuk, který se získává ručním lisováním z ořechů afrického stromu Vittelaria paradoxa neboli strom života. Tuk sám o sobě má pro Afričany zázračné účinky a doplněn o aromatické výtažky a silice (mateřídouška, levandule, jedle a borovice) získává v našem výrobku další příznivé vlastnosti.
Mast se aplikuje na kůži nad hrudní kostí v množství velikosti lískového oříšku. Obvykle stačí spotřebovat obsah jednoho kelímku. Aromatické látky, které se z bambuckého másla uvolňují, působí velmi příznivě na dýchací cesty.

Užívání:

Masti se používají jako běžný pleťový krém, nanášejí se ráno a večer na čistou kůži obličeje, krku, nebo hrudníku. Doporučujeme je používat vždy alespoň po dobu 14 dnů. Jsou vhodné pro děti i dospělé a na všechny druhy pleti.

 

Upozornění:

Masti uchovávejte na tmavém místě při teplotě do 20° C. Nevystavujte je přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte je proto v bezprostřední blízkosti mikrovlnné trouby, v ledničce, u televize, mobilního telefonu apod. Masti nesmějí přijít do styku s kovy. Po odebrání potřebného množství kelímek vždy pečlivě uzavřete.

30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.