Joalis Jonášova přesličková mast 30 ml

Neohodnoceno
 
 

Mast na ekzémy zpracovaná pomocí informační technologie napomáhá zlepšit kvalitu kůže a odstraňuje z ní toxické látky, které jsou příčinou ekzému. Prodej a výroba mastí bude ukončena z legislativních důvodů

Dostupnost Objednáno
369 Kč    
Výrobce Joalis
Kategorie Joalis komplex - více přípravků k detoxikaci v jednom
 

Základ masti tvoří bambucké máslo, rostlinný tuk, který se získává ručním lisováním z ořechů afrického stromu Vittelaria paradoxa neboli strom života. Tuk sám o sobě má pro Afričany zázračné účinky a doplněn o aromatické výtažky a silice (přeslička, geranium, heřmánek a levandule) získává v našem výrobku další příznivé vlastnosti.
K jedné aplikaci použijte množství masti odpovídající velikosti lískového oříšku. Mast rovnoměrně rozetřete po oblasti narušené suché kůže. To je pro efekt zcela postačující. Jonášova přesličková mast působí pozitivně na kvalitu kůže.

Užívání:

Masti se používají jako běžný pleťový krém, nanášejí se ráno a večer na čistou kůži obličeje nebo krku. Doporučujeme je používat vždy alespoň po dobu 14 dnů. Jsou vhodné pro děti i dospělé a na všechny druhy pleti.

 

Upozornění:

Masti uchovávejte na tmavém místě při teplotě do 20° C. Nevystavujte je přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte je proto v bezprostřední blízkosti mikrovlnné trouby, v ledničce, u televize, mobilního telefonu apod. Masti nesmějí přijít do styku s kovy. Po odebrání potřebného množství kelímek vždy pečlivě uzavřete.

30ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.