Joalis Jonášova vrbová mast 30 ml

Neohodnoceno
 
 

Mast na klouby zpracovaná pomocí informační technologie napomáhá snížit bolestivost kloubů a odstraňuje z nich toxické látky, které jsou příčinou jejich bolesti a špatné funkce. Mast je na objednávku s dodáním do 3 týdnů

Dostupnost Objednáno
369 Kč    
Výrobce Joalis
Kategorie Joalis komplex - více přípravků k detoxikaci v jednom
 

Základ masti tvoří bambucké máslo, rostlinný tuk, který se získává ručním lisováním z ořechů afrického stromu Vittelaria paradoxa neboli strom života. Tuk sám o sobě má pro Afričany zázračné účinky a doplněn o aromatické výtažky a silice (vrbová kúra, jalovec, levandule a heřmánek) získává v našem výrobku další příznivé vlastnosti.
Aplikuje se na oblast některého postiženého kloubu. Aromatické látky se kůží vstřebávají a příznivě ovlivňují i další klouby. Jonášova vrbová mast pozitivně harmonizuje celý organismus. Je potřeba ji aplikovat denně po dobu alespoň jednoho týdne.

Užívání:

Masti se používají jako běžný pleťový krém, nanášejí se ráno a večer na čistou kůži obličeje, nebo krku . Doporučujeme je používat vždy alespoň po dobu 14 dnů. Jsou vhodné pro děti i dospělé.  

 

Upozornění:

Masti uchovávejte na tmavém místě při teplotě do 20° C. Nevystavujte je přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte je proto v bezprostřední blízkosti mikrovlnné trouby, v ledničce, u televize, mobilního telefonu apod. Masti nesmějí přijít do styku s kovy. Po odebrání potřebného množství kelímek vždy pečlivě uzavřete. 

30ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.