Roztroušená skleróza

Dobrý den, již 8.rokem se léčím na roztrušenou sklerozu. Pracuji na plný úvazek jako učitelka1. stupně. Jsem rozvedená, mám 2 dcery-17, 20 let. co 2.den si subkutanně píchám beteferon, k tomu zoloft-100mg, antikoncepce Qlara, cetebe se zinkem, maxi core- omega3 nenasycené mastné kyseliny, pupalku, obcas si dám olej z ostopestřce nebo lněný olej, hořčík. Cítí se dobře-děti ve škole mi dávají spoustu energie, své povolání mám velmi ráda, moc mi pomáhá..Dlouho již mám žlučníkové kameny, ale ty mi větší potíže nečiní. piji vodu z vodovodu, průběžně piji nějaké čaje- yelené, žluté, bílé, na podporu činnosti žlučníku také ...Prosím, poradíte mi, čím bych si ještě mohla pomoci, abych v takovémto, myslím, že uspokojivém stavu, zůstala co nejdéle? Také mě trápí neheyká pleť, sice hladká, ale občas se mi "vyhodí" nějaký boláček, který se moc špstně hojí, tak stále nosím make-up, LA ROC HE z lékárny. Také mě trápí nárust váhy-během 3let z 60 na 70kg při výšce 164cm. Dědičně tlouštíky nemáme, vždz jsem měla "spodní" bříško, ale teď mi začal růst žaludek a to opravdu už fuj. Tento problém pro mě sice není primární, ale.....Moc děkuji, pokud si můj dotaz přečtete a budete mi moci poradit.

Odpověď

Dobrý den,

z detoxikační medicíny bych Vám doporučila pravidelné podávání přípravku Minemax a dále občasné podávání přípravku Vitavite střídavě s Vitatone.Mohla by jste vybrat přípravek NeuroDren a Mezeg,které by prospěly nervovému systému.Můžete se také objednat na vyšetření přímo k doktoru Jonášovi,je možné že už nějak více pracuje s tímto onemocněním.
Co se týká zvýšení hmotnosti a spodního a teď už i vrchního bříška:)Spodní bříško se nejčastěji tvoří při poruše střeva vlivem potravinové alergie,zánětu v tenkém střevě a poruše trávení.Doporučila bych Vám přípravek Analerg,kde je zakomponována očista střeva,mozkových center a intolerance lepku což bývá dost častou příčinou zvětšování spodního bříška.Bříško se Vám po tomto už příliš nezmenší,ale zabrání se pokračování narušování střevní stěny a průniku nežádoucích částí do dalších tkání.Tato kůra Vám prospěje i ohledně roztroušené sklerózy.Zvětšování vrchní části bříška je už záležitostí jater a slinivky(metabolický syndrom).Píšete,že máte žlučové kameny.Přesto,že Vám nečiní žádné potíže je to známkou určité poruchy v jaterních a žlučových funkcích.Vzhledem k tomu,že se Vám i občas udělá nějaký bolák jde i o poruchu tukového metabolismu a ten řídí játra a žlučník a slinivka.Doporučila bych Vám očistu jater,slinivky.K očistě žlučníku bych a zbavení se některých kamenů je dobré popíjet každé ráno na lačno trochu olivového oleje smíchaného s medem a citrónovou šťávou.Trochu znamená asi tak jednoho panáčka,nebo aspoň půl.alespoň půl roku.Z detoxikační medicíny k úpravě jaterních funkcí a metabolismu doporučuji přípravky LiverDren,VelienHelp,PankreaDren,BiliDren v první kůře.V další pak Metabol a Achol.Očista jaterních tkání prospěje i Vašemu nervovému systému.Toto jsou základní kůry k podpoře dobré funkce Vašeho těla.Po vybrání by bylo dobré pokračovat postupným čištěním dalších tkání jedním,nebo dvěma přípravky na jednu kůru podle Vašeho stavu.(Regular-hormonální rovnováha,občasné akné,lymfatický systém apod.)

Přeji hodně sil

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.