Joalis No degen - Nodegen autoalergie, psychocysty 50 ml

Neohodnoceno
 
 

vadné psychické programy, kouření, alkoholismus, psychické poruchy, traumata, depresivní stavy, autoimunitní poruchy..Vadné uložené emoce, které mohou být příčinou poruch v organismu a také bránit v detoxikaci ostatním preparátům.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.6.2018
363 Kč    
Výrobce Joalis
Kategorie Slezina a její okruh
 
Preparát NoDegen byl zcela nově přepracován a stal se velice zásadní pro detoxikaci. Velmi důležitým preparátem byl i při svém vzniku, ale nyní se jeho možnosti ještě více rozšířili a stále je v dalším vývoji. Preparát Nodegen má na starosti detoxikaci opouzdřených emocí, psychocyst. Zážitků a nezpracovaných prožitků, které jsme umístili kamsi do podvědomí. Tyto nezpracované emoce jsou však velmi zásadním a škodlivým toxinem a to dokonce  velmi častým. Působení tohoto toxinu dokonce znemožňuje průnik ostatních preparátů k mikrobiálním ložiskům. Jejich rozbití a tím odstranění jejich vlivu na organismus a jeho fungování je základním pilířem úspěšné detoxikace. Na vliv těchto opouzdřených emocí na organisus narazíme zvláště v případech různých těžkých nemocí. Je možné ho využívat a vzhledem k tomu, že se neustále dále vyvíjí ho můžete za 2-3 měsíce zase zopakovat.
 
 

Doplněk stravy s obsahem bylinných extraktů přispívá k uvolnění toxinů pocházejících z potravin. Přípravek je zpracován unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. Česnek působí pozitivně na duševní pohodu a odbourává stres, je účinným antioxidantem a podporuje přirozenou obranyschopnost.

Složení: 20% ethanol, rostliny: pelyněk pravý – nať (Artemisia absinthium L.), česnek setý – cibule (Allium sativum L.), divizna velkokvětá – květ (Verbascum densiflorum Bertol.), jírovec maďal – kůra (Aesculus hippocastanum L.), jetel luční – květ (Trifolium pratense L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.