Afty

Související články

Poruchy v okruhu sleziny 

Především detoxikační přípravky Joalis, zařazené do jednotlivých kategorií k léčbě poruch zdraví se mohou zdát přidány nelogicky nebo náhodně, ale vychází z principů celostní medicíny a detoxikační medicíny. Proto je často potřeba ovlivnit v léčbě i velmi vzdálený orgán. Vysvětlení proč tomu tak je najdete postupně v rubrice ČlánkyVzdělávání, nebo u jednotlivých zdravotních potíží. Pokud potřebujete radu jak začít,neváhejte se na mě obrátit s dotazem na email obchod@prirodaleci.cz  nebo přes kontaktní formulář Napište nám v horním menu. 

 afty v ústech mají příčinu ve snížené imunitě, zatížení dutiny ústní kovy a narušením okruhu sleziny, který spravuje sliznice v organismu.

Afty jsou virové onemocnění ústní sliznice související s poruchou imunity a toxickou zátěží ústní dutiny.

Afty sice nejsou závažné onemocnění, ale mohou svou bolestivostí značně znepříjemnit až znemožnit příjem nápojů i potravin a mluvení. Vyskytují se většinou u dětí a mladších lidí, po 30. roku věku jejich výskyt klesá. Objevit se ale mohou i v pozdějším věku u lidí s porušenou imunitou a také  po chemoterapii i radioterapii. Afty se mohou také výrazněji projevovat u žen před menstruací, protože jsou závislé i na hormonálních změnách. Proto se také vyskytují častěji u žen. Hormonální výkyvy souvisí s imunitním systémem. Dalším vyvolávacím faktorem je stres. Také jsou častější u jedinců se zubními náhradami a rovnátk. Ústní dutina je v tomto případě výrazněji zatížená těžkými kovy i zbytky potravy a usazování mikrobiálních zátěží je v takto narušených sliznicích snadnější. Ústní sliznice i protivirová imunita spadá pod okruh sleziny.

 

Nejprodávanější

350
5501350550
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.