Akné

Související články

 

Poruchy okruhu sleziny 

Detoxikace jater

Detoxikace hormonálního systému

Zadáno pro ženy - hormony

Cranium a MindDren

Další články

Především detoxikační přípravky Joalis, zařazené do jednotlivých kategorií k léčbě poruch zdraví se mohou zdát přidány nelogicky nebo náhodně, ale vychází z principů celostní medicíny a detoxikační medicíny. Proto je často potřeba ovlivnit v léčbě i velmi vzdálený orgán. Vysvětlení proč tomu tak je najdete postupně v rubrice ČlánkyVzdělávání, nebo u jednotlivých zdravotních potíží. Pokud potřebujete radu jak začít,neváhejte se na mě obrátit s dotazem na email obchod@prirodaleci.cz  nebo přes kontaktní formulář Napište nám v horním menu. 

Léčba akné klasickou medicínou nezabírá ? Bylinnými preparáty s informační složkou k detoxikaci těch správných tkání organismu se ho můžete zbavit  

Zánět mazových žláz může být příčinou poruchy zvané akné. Porucha jejich funkce způsobuje přemašťování kůže. Mazové žlázy jsou ovládány játry a od nich je také potřeba začít při detoxikaci. Játra rozhodují o tukovém metabolismu a distribuci tuku po organismu. Detoxikujeme je přípravkem LiverHelp , nebo LiverDren. Dalším důvodem přemašťování kůže jsou hormonální problémy. Proto řidící část hormonálního systému detoxikujeme přípravkem VelienHelp , nebo VelienDren. Pokud se zároveň potýkáte i s jakýmikoliv poruchami menstruačního cyklu, bolestmi při menstruaci, nepravidelnostmi, silným nebo naopak velmi slabým krvácením, použijte také přípravek Regular, který normalizuje menstruační cyklus. Dalším důležitým preparátem k odstranění ložisek přímo z mazových žláz je AkneDren,. Projevy akné, tedy vřídky na kůži vznikají zánětem v ucpaných mazových žlázách. Zánět způsobí nejčastěji anaerobní bakterie Propionibacterium acnes. Další příčinou, hlavně u akné v dospělosti, růžovky, může být způsobeno druhem roztoče - trudníka, který se v kůži běžně nachází. Někdy může dojít k jeho přemnožení. Základní příčinou je ale metabolismus tuku, a ten je závislý na dobrém stavu jater. Energetická kvalita jaterní funkce může být ovlivněna emočně, stresem, organickými toxiny, metabolity..atd.  Všechny tyto toxiny, které se budou nacházet v játrech se budou nacházet i v mozku, kde mohou narušovat funkci hormonálního systému. Tak může doházet k nadměrné tvorbě androgenů - mužských pohlavních hormonů, které se v různém množství tvoří v těle mužů i žen. Ty dráždí mazové žlázy k činnosti. Žlázy pak produkují více mazu a vytváří živnou půdu pro bakterie. Detoxikační preparáty mohou včas navrátit rozkolísaný hormnální systém i kvalitu energie jater do normálu a tak Vám mohou napomoci zbavit se akné.

Současně s odstraňováním ložisek je možno podpořit léčbu a dobrou funkci orgánů důležitých pro zvládání akné tradiční čínskou medicínou. Ta je založena na bylinách,které sice nerozpouští ložiska, ale podpoří správnou funkci těla. Budou to přípravek Půvab jasmínové pleti  Patero uhašení sopky Tyto přípravky mohou pomáhat při opakovaném užívání. Přípravky TČM nemají vliv na odstraňování ložisek, ale upravují energetickou nerovnováhu orgánů podílejících se na problémech s pletí. Jsou proto vhodnou součástí.

Jako základní detoxikaci můžete použít detoxikační balíček Akné , celou kůru Akné I-II , či si poskládat kůru z těchto níže uvedených preparátů. Dodržujte pořadí a sledujte novinky v rubrice vzdělávání, kde najdete důležité informace vždy z poslední doby. Například, které preparáty podat podle posledních výzkumů vždy jako první. To se může měnit a pro detoxikaci to je přitom velice podstatné. Snažím se, aby články byly vždy aktuální, ale detoxikační medicína jde dopředu rychleji než stihnu opravovat :) Pokud nevíte, pište mi. Preparáty můžete skládat vždy po 1-4 a brát vždy do vybrání všechny najednou dle návodu na balení. Níže uvedené preparáty nemusejí být konečné. Každý z nás v sobě může mít ještě další vlivy, které brání rovnováze. Za to nemůže detoxikační medicína a její nefunkčnost, ale spíše to co nazýváme genetikou - něco co nám bylo dáno do vínku, či životním stylem, či dalšími psychickými zátěžemi. Proto není univerzální a konečná skladba preparátů k nastolení rovnováhy a tím zbavení se problému. Výhodou je, že při správném postupu nám zůstává trvalé upevnění správné funkce organismu a to i v jiných často pro nás nesouvisejících problémech, které jsme ani původně nechtěli řešit. Bez nutnosti brát trvale jakékoliv doplňky a preparáty. Nejde tedy o pilulku, která pomáhá když jí bereme.

preparáty

NoDegen, Diamino, LiverDren, VelienDren, AkneDren, Metabex, Metabol, CutiDren, NoBac...a další

 

Nejprodávanější

350
148213501482
Značky
 

Stránka 1 z 3 - 37 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 37 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.