Alergie

Související články 

Poruchy v okruhu sleziny  

Pšenice a její skryté nebezpečí

Studie účinnosti Bambi Analerg

Alergie nejen jarní neduh

Potíže Alergie- Imunita

Především detoxikační přípravky Joalis, zařazené do jednotlivých kategorií k léčbě poruch zdraví se mohou zdát přidány nelogicky nebo náhodně, ale vychází z principů celostní medicíny a detoxikační medicíny. Proto je často potřeba ovlivnit v léčbě i velmi vzdálený orgán. Vysvětlení proč tomu tak je najdete postupně v rubrice ČlánkyVzdělávání, nebo u jednotlivých zdravotních potíží. Pokud potřebujete radu jak začít,neváhejte se na mě obrátit s dotazem na email obchod@prirodaleci.cz  nebo přes kontaktní formulář Napište nám v horním menu. 

Alergie na lepek, alergie na slunce, alergie na pyl a dalších se můžete zbavit originálními preparáty Joalis k detoxikaci mozku a harmonizaci imunity

 

Při problémech s alergií je potřeba obecně-vyřešit poruchu imunitní reakce v parietálním laloku velkého mozku. Vužíváme preparát MindDren  MindHelp, Cranium. Porucha tohoto laloku je podmíněna také ložiskem v ovládacím orgánu a to jsou v tomto případě játra. Dalším  místem kde u alergie nacházíme ložisko je okruh plic, kam patří také tlusté střevo. Další symptomy alergie závisí na přítomnosti dalších ložisek. Ta mohou být buď v kůži, v horních cestách dýchacích, gynekologických orgánech, nervovém ústrojí apod. podle toho se pak objevují projevy alergie kopřivkou, svěděním, rýmou apod.V ždy je třeba použít přípravky k detoxikaci mozku a normalizovat řízení imunity, dále odstranit ložiska v játrech, plicích a tlustém střevě a vyčistit od zátěží orgán na kterém se alergie projevuje.(dýchací cesty, dutiny, kůži, gynekologické ústrojí...).Základní symptomy alergie odstraní přípravky Analerg, nebo Abelia Alergis. Tyto přípravky je možno užívat i opakovaně, dlouhodobě, především před sezónní alergií. Pak postupujeme očištěním tkáně detoxikační medicínou na které se alergie podílí (CutiDren, Ekzemex, UrinoDren, GynoDren..)Alergie je záležitost velmi složitá a proto nelze předpokládat, že by byla jedním přípravkem vyřešena, ale už v průběhu užívání dochází k postupnému zlepšování stavu, zvednutí imunity. Detoxikační přípravky nepůsobí jen na problém, na který jste je začali užívat, ale zasáhnou i další místa v organismu u kterých by jste ani nepředpokládali spojitost. Např.LiverHelp může ovlivnit také Vaše trávení, metabolické procesy, nervový systém, hormonální funkce a podobně fungují i další přípravky. Přípravky TČM pak doporučuji užívat především jako prevenci po další období jako podpůrný prostředek, protože každý organismus má svá slabá místa a rád se k nim po nějaké době vrací a ukládá do nich své toxiny. TČM podpoříte správné fungování a řízení jeho funkcí. Ještě pro doplnění. Na pseudoalergických reakcích se často podílí borelie a jiné zátěže, které dráždí nervová zakončení v kůži a ta reaguje vyrážkou, kopřivkou apod. Zda se jedná o alergickou, nebo pseudoalergickou reakci je možno také zjistit u detoxikačního terapeuta. V případě pseudoalergické reakce postupujeme přípravky  Diamino, Spirobor,NeuroDren,LiverDren atd.

 

Nejprodávanější

219
148212191482
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 31 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.