Anorexie a bulimie

Související články 

Poruchy v okruhu sleziny  

Především detoxikační přípravky Joalis, zařazené do jednotlivých kategorií k léčbě poruch zdraví se mohou zdát přidány nelogicky nebo náhodně, ale vychází z principů celostní medicíny a detoxikační medicíny. Proto je často potřeba ovlivnit v léčbě i velmi vzdálený orgán. Vysvětlení proč tomu tak je najdete postupně v rubrice Články, Vzdělávání, nebo u jednotlivých zdravotních potíží. Pokud potřebujete radu jak začít,neváhejte se na mě obrátit s dotazem na email obchod@prirodaleci.cz  nebo přes kontaktní formulář Napište nám v horním menu. 

poruchy příjmu potravy anorexie a bulimie mají původ v toxickém zatížení mozku především ze střev. Léčba těchto poruch je dlouhodobá a na více úrovních, ale detoxikační medicínou ji můžete zvládnout.  

Přesné a konkrétní příčiny vzniku anorexie nejsou známy. Roli sehrává kombinace různých vlivů. Zejména se uplatňují biologické, psychologické a sociálně-kulturní faktory.

Biologické faktory- udává se případná genetická souvislost vzniku anorexie u některých lidí. Tak například mladé ženy, jejichž sestry nebo matky měly nějakou poruchu příjmu potravy, mají zvýšené riziko onemocnění. Vliv genetiky potvrzují i studie na dvojčatech. Existují také studie, zabývající se průkazem role serotoninu, což je jeden z mediátorů v mozku uplatňující se u deprese, při vzniku anorexie.

Při poruchách příjmu potravy kombinujeme přípravky k detoxikaci mozku ActivCol, Biosalz, a preparáty zaměřené na detoxikaci mozku Cranium, Hypotal ! apod...o složení preparátů k detoxikaci je lépe mi napsat na mail dotaz. 

 

 

Nejprodávanější

360
100013601000
Značky

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.