Vládní opatření se nevztahují na výdejní místa služby Zásilkovna. Můžete si tedy nechat balíček zaslat na vybrané výdejní místo Zásilkovny i nyní.

Joalis Ricketti - rickettsie 50 ml

 
Efekt lupa
 

Rickettsie

Dostupnost Skladem do 2-5 dnů od objednání
Můžeme doručit do
6.11.2020
363 Kč    
Kategorie Antimikrobiální preparáty
 

Rickettsie jsou mikroorganismy, se kterými se nesetkáváme příliš často; pokud se v těle vyskytují, tak obvykle poškozují činnost střeva. Mohou se však nacházet i v jiných orgánech. V akutní formě jsou tyto bakterie příčinou velmi závažných až smrtících střevních infekcí.

přenašeč

  • veš šatní, která kouše a svědí; rickettsie jsou v trusu, proniknou kousnutím nebo přes exkoriace; lze se nakazit i vdechnutím prachu s tímto trusem
  • inkubační doba: 10–14 dní

 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Detoxikace vyžaduje spojení i s jinými preparáty, především NoDegen, pak podle výskytu CutiDren, RespiDren, RespiHelp, CorDRen, CorHelp, Cranium a další. 

Množství: 50 ml.

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku. Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Více informací hledejte v sekci Účinky

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.