Celé kúry

 Kopie návrhu Kopie návrhu obrázky ke kategoriím (5)

Přípravky Joalis z této sekce jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi zpracované specifickou informační technologií obsahující bylinné extrakty - určené k harmonizaci a detoxikaci základních orgánů. 

Před zakoupením výrobků Joalis doporučujeme kontaktovat mě na mailu obchod@prirodaleci.cz a já Vám navrhnu vhodnou sadu. Pro zaručení optimálního a nejvyššího účinku výrobků Joalis je konzultace složení každé detoxikační kůry s poradcem doporučená. Terapeut skládá každou detoxikační kůru klientovi na míru dle jeho aktuálních potřeb a zjištěných zátěží. Součástí detoxikačních kůr mohou být i další doporučení týkající se životosprávy a životního stylu, které optimalizují celý účinek detoxikace. Produtky Joalis nejsou léčiva a ani léčiva nenahrazují.

V detailu detoxikační kúry vždy najdete složení I.-III.kúry. Jedná se většinou o tři přípravky v jedné detoxikační sadě .Začínáte detoxikační sadou číslo jedna, kde vyberete všechny tři přípravky najednou dle návodu, tj.obvykle 2x denně 10 kapek od každého detoxikačního preparátu v sadě. Pokud máte v rozpisu detoxikační sady i tablety, berte detoxikační bylinné tablety jako poslední v dávce a rozkousejte, případně spolkněte a zapijte vodou. To znamená nakapete dvoje kapky s odstupem asi 1 min.minimálně a pak rozkoušete 1 tabletu detoxikačních bylinných tablet, pokud je v rozpisu konkrétní detoxikační sady. Každá detoxikační sada Vám vydrží přibližně 6 týdnů,to znamená,že všechny přípravky vyberete asi za necelých 5 měsíců.  Mezi jednotlivými detoxikačními sadami můžete mít krátkou přestávku, např.jeden týden. Přestávka není omezena, ale nemusí být žádná.