Joalis Afty I-III - 7x 50 ml

Neohodnoceno
 
Tip
 
soubor sedmi preparátů k detoxikaci při chronických potížích s afty.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.10.2018
2 571 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 

Afty jsou virové onemocnění ústní sliznice související s poruchou imunity a toxickou zátěží ústní dutiny.

Afty sice nejsou závažné onemocnění, ale mohou svou bolestivostí značně znepříjemnit až znemožnit příjem nápojů i potravin a mluvení. Vyskytují se většinou u dětí a mladších lidí, po 30. roku věku jejich výskyt klesá. Objevit se ale mohou i v pozdějším věku u lidí s porušenou imunitou a také  po chemoterapii i radioterapii. Afty se mohou také výrazněji projevovat u žen před menstruací, protože jsou závislé i na hormonálních změnách. Proto se také vyskytují častěji u žen. Hormonální výkyvy souvisí s imunitním systémem. Dalším vyvolávacím faktorem je stres. Také jsou častější u jedinců se zubními náhradami a rovnátk. Ústní dutina je v tomto případě výrazněji zatížená těžkými kovy i zbytky potravy a usazování mikrobiálních zátěží je v takto narušených sliznicích snadnější. Ústní sliznice i protivirová imunita spadá pod okruh sleziny.

1. sada

NODEGEN

VELIENDREN

MINDDREN

2.sada

METABOL

METABEX

ORODREN

3. sada

ANTIVEX

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.