Joalis Anagin I-III - 9x 50 ml

Neohodnoceno
 
Akce Tip
 

soubor devíti přípravků k dlouhodobé očistě při opakovaných angínách

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.12.2018
Běžná cena 3 317 Kč
Ušetříte 117 Kč (–4 %)
3 200 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 

Angínu způsobují mikrobiální ložiska usídlená v patrových mandlích. Angína může být bakteriálního, nebo virového původu, někdy i plísňového. Léčitelná antibiotiky je pouze angína bakteriálního původu. Antibiotika ovšem způsobují rychlé vytváření zapouzdřených ložisek a tak podporují chronické angíny. Bakteriální angínu nejčastěji způsobuje některý druh Streptokoka, nebo Stafylokoka. U virové angíny jsou to nejčastěji herpetické viry, EB virus a u plísňové-mykotické angíny  vzniká nejčastěji vlivem silně poškozené imunity např. u nemocných AIDS, nebo imunosupresivy. U imunitně slabých jedinců, nebo u neléčené angíny se mohou i vážné následky projevit až po letech a to v podobě napadení kloubů, nebo srdce.

 

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe n mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

 

1. Kůra

NODEGEN

TONSILADREN

URINODREN

2.Kůra

RESPIDREN

MINDDREN

VELIENDREN

3.kůra

 NOBACTER

ANTIVEX

ANTIMETAL

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.