Joalis Artritida I-III - 10 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

soubor desíti přípravků při zánětech kloubů

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.10.2018
Běžná cena 3 680 Kč
Ušetříte 180 Kč (–5 %)
3 500 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 

Soubor přípravků je vhodný při zánětech různých tkání, které jsou součástí kloubu-vazivových pouzder, synovie, chrupavky, burzy, šlachy, periost. Záněty jsou většinou způsobeny imunitní reakcí na mikrobiální toxin z ložisek velmi vzdálených od kloubu. Artritida může být infekční a neinfekční. Častější je neinfekční zánět na podkladě autoimunitního onemocnění. Onemocnění je častější u žen středního věku. Začíná obvykle na drobných kloubech prstů na rukou, ale postiženy mohou být i velké klouby jako kyčle a kolena. Artritida může také vzniknout jako následek streptokokové angíny. Další příčinou artritidy může být metabolické onemocnění-Dna. Krystalky kyseliny močové se usazují při špatném metabolismu v kloubech a způsobují zde zánět a bolesti. Kyselina močová vzniká trávením na puriny bohatých potravin jako jsou luštěniny, maso, vnitřnosti Ve většině případů je to problém spíše mužů. Další příčinou mohou být infekční záněty kloubů způsobené nejčastěji streptokoky, ale také boreliemi a virovými infekcemi. Toxická ložiska většinou leží v jiném orgánu a toxiny kloub poškozují. Pro vyléčení je tedy třeba nejen upravit imunitu, případně autoimunitní onemocnění, ale i vyčistit kloub a vzdálené orgány, které s jednotlivými tkáněmi kloubu souvisí. Klouby většinou potřebují dlouhodobější detoxikaci.

1.kůra

NODEGEN

URINODREN

VELIENDREN

LIVERDREN

2.kůra

CORTEX

METABOL

METABEX

3.kůra

RESPIDREN

NOBACTER

ANTIVEX

 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.