Joalis City Detox 3 - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Kapky Joalis City Detox 3 jsou součástí cílené detoxikace podle Mudr. Jonáše v optimálním postupu. Odstartují detoxikační proces pro vylučování organických a anorganických toxinů, které blokují přirozené detoxikační schopnosti těla a jsou spouštěčem mnoha poruch v organismu. Kapky Joalis City detox 3 detoxikují organismus od škodlivin z prostředí jako škodliviny z výfukových plynů, cigaretového kouře, pesticidů atd.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
1 452 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 
3. DETOXIKACE JEDŮ Z ŽIVOTNÍHO PRPSTŘEDÍ (ENVIRONMENTAL TOXINS SET)
Sada určená k detoxikaci anorganických a organických toxinů.
Toxické kovy z výfukových plynů a cigaretového kouře, pesticidy, potravinová aditiva, léky, to je jen několik příkladů, co všechno se do těla dostává vzduchem, vodou, potravinami. Je tedy dobré podpořit eliminační schopnost našeho organismu a zbavit se jich co nejrychleji.
 
Tato sada obsahuje tyto preparáty
 
MindDren
EviDren
PeesDren
Geosmog
 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.