Joalis City Detox 4 - 5 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Kompletní detoxikační sada č. 4 k detoxikaci organismu při potížích s chronickými infekcemi

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
14.12.2018
1 815 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 
4. CHRONICKÉ INFEKCE (CHRONIC TOXINS SET)
Sada určená k očistě organismu v případě chronických infekcí.
Rýma, kašel a bolesti v krku pravidelně přicházející s podzimem, problémy s žaludkem nebo močovým měchýřem a další podobné obtíže. Téměř vždy se za nimi skrývá nějaká infekce. Antibiotika pomohou jen dočasně a záludný mikrob se opět ukryje. Úlevu mohou poskytnout přípravky Joalis, které na ukryté původce infekce nasměrují imunitní systém tak, aby se s nimi mohl sám vypořádat.
 
Tato sada obsahuje tyto preparáty
 
Diamino
Spirobor
Antivex
Yeast
NoBac
 
 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

ch žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.