Joalis City Detox 4 - 5 x 50 ml

 
Efekt lupa
 

Komplexní detoxikační sada č.4 Doplněk stravy, sirupolihový komplex s rostlinnými výluhy a vitaminy. Sada City detox je soubor čtyř preparátů, které v sobě nesou celostní pohled na lidský organismus. Preparáty jsou určené k celostní očistě organismu. Narušení celostnosti organismu je způsobeno hmotnými a psychickými toxiny zevního i vnitřního původu. Sadu je třeba využívat kompletně a není účelné ji dělit na jednotlivé preparáty. Určeno pro dospělé.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
2.2.2021
1 815 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 
 
Sada určená k očistě organismu v případě chronických infekcí.
Rýma, kašel a bolesti v krku pravidelně přicházející s podzimem, problémy s žaludkem nebo močovým měchýřem a další podobné obtíže. Téměř vždy se za nimi skrývá nějaká infekce. Antibiotika pomohou jen dočasně a záludný mikrob se opět ukryje. Úlevu mohou poskytnout přípravky Joalis, které na ukryté původce infekce nasměrují imunitní systém tak, aby se s nimi mohl sám vypořádat.
 
Tato sada obsahuje tyto preparáty
 
 
slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

složení přípravků najdete proklikem na každý jednotlivých přípravek.

Množství: 5 x 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění:

Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Více informací hledejte v sekci Účinky

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.