Joalis City Detox 4 - 5 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Kompletní detoxikační sada č. 4 k detoxikaci organismu od chronických infekcí

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
25.9.2018
1 815 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 
4. CHRONICKÉ INFEKCE (CHRONIC TOXINS SET)
Sada určená k očistě organismu v případě chronických infekcí.
Rýma, kašel a bolesti v krku pravidelně přicházející s podzimem, problémy s žaludkem nebo močovým měchýřem a další podobné obtíže. Téměř vždy se za nimi skrývá nějaká infekce. Antibiotika pomohou jen dočasně a záludný mikrob se opět ukryje. Úlevu mohou poskytnout přípravky Joalis, které na ukryté původce infekce nasměrují imunitní systém tak, aby se s nimi mohl sám vypořádat.
 
Tato sada obsahuje tyto preparáty
 
Diamino
Spirobor
Antivex
Yeast
NoBac
 
 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.