Joalis City Detox 5 - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Kompletní detoxikační sada č. 5 k detoxikaci při konzumaci škodlivých potravin

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.12.2018
1 462 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 
5. NUTRIČNÍ DETOXIKACE (NUTRITIONAL SET)
Sada určená k detoxikaci škodlivých potravin a metabolitů.
I když metabolismus funguje bez zjevných závad, může se stát, že některá potravina se nezpracovává dokonale a její zbytky se pak v těle ukládají. Pomocí přípravků Joalis lze i starší usazeniny aktivovat a vyloučit. Současně s očistou organismu je dobré se zamyslet i nad stravovacími návyky. Hlavní zásadou je pestrá strava s vyrovnaným přísunem bílkovin, tuků i sacharidů.
 
Tato sada obsahuje tyto preparáty
 
Cortex
Metabex
Metabol
Toxigen
 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.