Joalis City Detox 5 - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Kompletní detoxikační sada č. 5 k detoxikaci škodlivých potravin a metabolitů

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
17.10.2018
1 462 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 
5. NUTRIČNÍ DETOXIKACE (NUTRITIONAL SET)
Sada určená k detoxikaci škodlivých potravin a metabolitů.
I když metabolismus funguje bez zjevných závad, může se stát, že některá potravina se nezpracovává dokonale a její zbytky se pak v těle ukládají. Pomocí přípravků Joalis lze i starší usazeniny aktivovat a vyloučit. Současně s očistou organismu je dobré se zamyslet i nad stravovacími návyky. Hlavní zásadou je pestrá strava s vyrovnaným přísunem bílkovin, tuků i sacharidů.
 
Tato sada obsahuje tyto preparáty
 
Cortex
Metabex
Metabol
Toxigen
 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.