Joalis City Detox 5 - 4 x 50 ml

 
Efekt lupa
 

Komplexní detoxikační sada č.5 Doplněk stravy, sirupolihový komplex s rostlinnými výluhy a vitaminy. Sada City detox je soubor čtyř preparátů, které v sobě nesou celostní pohled na lidský organismus. Preparáty jsou určené k celostní očistě organismu. Narušení celostnosti organismu je způsobeno hmotnými a psychickými toxiny zevního i vnitřního původu. Sadu je třeba využívat kompletně a není účelné ji dělit na jednotlivé preparáty. Určeno pro dospělé.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
11.3.2021
1 462 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 
 
Sada určená k detoxikaci škodlivých potravin a metabolitů.
I když metabolismus funguje bez zjevných závad, může se stát, že některá potravina se nezpracovává dokonale a její zbytky se pak v těle ukládají. Pomocí přípravků Joalis lze i starší usazeniny aktivovat a vyloučit. Současně s očistou organismu je dobré se zamyslet i nad stravovacími návyky. Hlavní zásadou je pestrá strava s vyrovnaným přísunem bílkovin, tuků i sacharidů.
 
Tato sada obsahuje tyto preparáty
 
 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách. 

složení přípravků najdete proklikem na každý jednotlivých přípravek.

Množství: 4 x 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění:

Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Více informací hledejte v sekci Účinky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.