Joalis City Detox 6 - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Kompletní detoxikační sada č. 6 k detoxikaci tekutin v lidském těle

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
17.10.2018
1 452 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 
6. DETOXIKACE TĚLESNÝCH TEKUTIN (BODY FLUIDS SET)
Sada určená k detoxikaci tekutin nacházejících se v lidském těle.
Tělesné šťávy, to jsou všechny tekutiny, které kolují v lidském těle. Vedle krve a lymfy k nim patří moč, žluč, mozkomíšní mok, slzy, sliny, hlen kryjící sliznice všech tělesných systémů a další. Tekutiny se sice v těle obměňují, ale jen postupně, takže staré i nové se spolu neustále mísí, a tak se neustále navzájem infikují. Cílem je zbavit tekutiny toxické zátěže a tím tento začarovaný kruh přerušit.
 
Tato sada obsahuje tyto preparáty
 
Hipp
Harmon
Digest
NonGrata
 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.