Joalis City Detox 6 - 4 x 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Kompletní detoxikační sada č. 6 k detoxikaci tekutin v lidském těle

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
19.12.2018
1 452 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Celé kúry
 
6. DETOXIKACE TĚLESNÝCH TEKUTIN (BODY FLUIDS SET)
Sada určená k detoxikaci tekutin nacházejících se v lidském těle.
Tělesné šťávy, to jsou všechny tekutiny, které kolují v lidském těle. Vedle krve a lymfy k nim patří moč, žluč, mozkomíšní mok, slzy, sliny, hlen kryjící sliznice všech tělesných systémů a další. Tekutiny se sice v těle obměňují, ale jen postupně, takže staré i nové se spolu neustále mísí, a tak se neustále navzájem infikují. Cílem je zbavit tekutiny toxické zátěže a tím tento začarovaný kruh přerušit.
 
Tato sada obsahuje tyto preparáty
 
Hipp
Harmon
Digest
NonGrata
 

slovo balíček je zde ve smyslu skupiny preparátů, aby jste je nemuseli jednotlivě hledat. Nepřijde Vám tedy zboží v nějakém speciálním balení, ale pouze jako soubor uvedených preparátů, které užíváte dle návodu na krabičkách či lahvičkách.

 

Dle legislativy EU nelze v současné době u bylinných produktů (ač se používaly po tisíce let, pomohly milionům lidí a dnes je pravidelně užívá více než 1,5 miliardy lidí po celém světě) uvádět podrobnější informace, neboť ty by ve Vás mohly vzbuzovat zdravotní či dokonce léčebné účinky bylin! (Jak ostatně říkal Jára Cimrman: My nesmíme ani naznačovat…). 
My naše předky, tradice a přírodu chováme v úctě a snažíme se zejména řídit zdravým lidským rozumem. Proto doporučujeme vyhledat více o bylinách ve veřejně dostupných zdrojích např. na

BLOG Příroda léčí

Prosím zatím o pochopení, blog se nově připravuje, všechny informace na které jste byli zvyklí  je třeba nově vložit. Pro doporučení přípravků mě můžete kontaktovat nejlépe na mailu obchod@prirodaleci.cz nebo tel . čísle v záhlaví webu. Děkuji za další přízeň.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.