Antichemik a Toxigen-detoxikace od chemických látek

Preparát ANTICHEMIK a TOXIGEN jsou preparáty k odstranění chemických látek ze životního prostředí,nakumulovaných v organismu.

S negativním vlivem chemických látek v organismu,se setkáváme především při vzniku zhoubných nádorů.V těchto případech se pravidelně zátěž chemickými látkami při měření v detoxikační poradně nalezne.Je poměrně obtížné stanovit míru jejich škodlivosti,protože ta záleží na individuální citlivosti a vnímavosti jedince.Mnoho lidí může pracovat v prostředí,kde se tyto látky ve velkém množství vyskytují,ale zdravotní potíže to způsobí jen některým z nich.Každý člověk má jinou tendenci ke kumulaci určitých látek.Roli v tom hraje stres,díky kterému tkáň ztrácí schopnost přirozené detoxikace a další známé i dosud neznámé vlivy.Dalším faktorem je genetická výbava.Jedna látka tedy může u různých lidí vyvolávat odlišné poruchy,a to právě podle jejich genetické dispozice.Každý máme své slabé místo,nebo spíše více slabých míst jinde.Tato místa a systémy se pak stávají častějším ložiskem toxinů.

Protože chemické látky jsou v dnešní době všudypřítomné,patří detoxikační preparáty k odstranění těchto látek,ale i dalších,k základním,hlavně preventivním preparátům při detoxikaci.je to především již zmíněný Antichemik,dále pak Antimetal k odstranění těžkých kovů,Antidrog k odstranění lékové a drogové zátěže a další.Najdete je v kategorii Joalis komplex.

V preparátu Antichemik jsou tedy zahrnuty např.tyto látky a informační složka k jejich vyloučení z organismu:

DDT a jeho deriváty,ftaláty a jejich deriváty,benzoapyren a jeho deriváty,dioxiny a jejich deriváty.Je to přibližně kolem sta informačních složek pro chemické látky.

V preparátu Toxigen pak padesát informací z jiné chemické oblasti.Jsou to např:

Anilin,arsenik,azbest,benzantracen,benzin,benzol,berylium,dychlormetan,etylalkohol,ketony,kerozen,isopropanol,minerální oleje,petroleum,dehet,tabákové toxiny.Dále několik dalších toxinů rizikových pro lidské zdraví.

O tom,jak na nás tyto látky mohou působit a jaké zdravotní problémy,kromě zhoubných nádorů nám způsobují se dozvíte někdy v jiném článku.

Zdroj:Mudr.Josef Jonáš,informační Bulletin

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.