Conectid detoxikace vaziva

galerie preparátů

Conectid, preparát určený n odstranění mikrobiálních ložisek z vaziva, je horkou novinkou na poli detoxikace. Předem hlásím, že jen málokdy se najde člověk, u něhož bychom nemohli Conectid použít. Málokdy také narazíme na dospělého, který by jej nepotřeboval.
Conectid není preparátem, který by měl existovat samostatně. Zásadně se využívá v kombinaci s LiverDrenem. Tyto dva preparáty se na sebe logicky váží, protože Conectid je určen k detoxikaci vaziva. Vazivo patří mezi pojivové tkáně a je jednou ze čtyř tkání, ze kterých se skládá lidský organismus. Nalezneme jej prakticky ve všech orgánech. Vlivem specializace vazivových buněk a vláken vytváří nejrůznější funkční varianty. Nejčetnější je vazivo kolagenní, ale v mnohých orgánech najdeme také vazivo elastické, retikulární (síťové) nebo vazivo tukové. To jsou jedni ze zástupců této hojné tkáně.
Ve většině orgánů se druhy vaziva prolínají, protože musí zvládat různé funkce. Hmotné vazivo se skládá z buněk a beztvaré hmoty, která vyplňuje mezibuněčné prostory. Tato hmota se nazývá matrix. Dle některých teorií profesora Pischingera je matrix místem kde se ukládají toxiny. Stav vaziva a především matrixu můžeme rozdělit do řady stupňů, které hovoří o závažnosti chronického zánětu, eventuálně o degradaci lidského organismu. Rada preparátů se soustředila na očistu této hmoty. V tomto postupu viděli universální zbraň proti nemocem.
Nemyslím si, že toxické zatížení vaziva je jediným a základním problémem, protože lidský organismus je přece tvořen dalšími tkáněmi-tkání nervovou, epitelem a svaly. Přesto je vazivo pokládáno za tkáň, která má rozhodující vliv na řadu nemocí. Například drtivá většina kloubních chorob je vlastně onemocněním vaziva. Přijde-li pacient a řekne“ Já mám problémy se štítnou žlázou, žílami, bolí mě klouby a na kůži mám chronický ekzém“. Může vám zaznít v uších společné jmenovatel-vazivo. Tvoří kostru štítné žlázy, je rozhodující tkání žilní stěny, je také veledůležitou složkou tkání kůže.
Conectid není nezbytný preparát, mnohdy vystačíme s kombinací LiverDren-ArtiDren, LiverDren-ColiDren a tak dále, protože každý obsahuje svoji vazivovou složku, a tudíž není preparát Conectid nutno dávat v každém případě.
Ale oproti jiným drenům pracuje s vazivem jako celkem, zatímco dren je zaměřen na vazivovou složku jednoho konkrétního orgánu, Conectid pracuje s vazivem jako systémem. Pomůže tedy čistit vazivový systém celku, protože někdy můžeme zažít překvapení v tom smyslu, kolik orgánů může být zasaženo toxickým poškozením vaziva. Nejčastěji ve vazivu nacházíme mikrobiální ložiska, ale není vzácné setkat se i s cizorodými látkami, jako jsou chemické látky a podobně. S přibývajícím věkem postupuje i toxické zatížení vaziva. Lze tedy zjednodušeně říci, že nedílnou součástí stáří je poškození vaziva a následně kloubní potíže, ztuhlost a špatná elasticita kůže. V preparátu Conectid dostáváme nejen možnost systémově detoxikovat vazivo, ale i zamyslet se nad tím, jak vlastně lidský organismus funguje.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.