Deimun aktiv-očkování

Deimun Aktiv

Sérii povinných očkování absolvuje zpravidla každé dítě. Není pochyb o tom, že očkování je v mnoha případech prospěšné a že způsobilo vymýcení některých epidemických chorob. U malého procenta očkovaných však vyvolává aplikace očkovací látky okamžité anebo dlouhodobé zdravotní potíže často spojené s funkcí nervového systému. Preparát  Deimun Aktiv pomáhá organismu zbavit se reziduí očkování. Těžko se odpovídá na otázku, co z očkovacích látek působí na lidský organismus negativně. Někteří se domnívají, že to jsou přídavné látky (např. látky konzervační) protože se v očkovacích látkách často nachází rtuť.  Jiní jsou názoru, že očkování může vyvolat negativní důsledky v imunitním systému a probudit jeho autoimunitní poruchu. Po očkování vždy proběhne onemocnění, proti kterému je očkování cíleno. Nemá za následek vznik klinických příznaků nemoci, ale vytvoření protilátek a o to vlastně v očkování jde.  Většina lidí se důsledků očkování zbaví sama, bez velkých problému. Záleží tedy na něčem v lidském organismu a ono něco se jen těžko definuje. Klademe si otázku, zda je o stav imunitního systému, nebo o přecitlivělost na určitou látku, či o poruchu funkce orgánu, který může být napaden příslušnou nemocí a tedy i očkovací látkou. Celou detoxikací uvádíme organismus do stavu, v němž má být schopen odolávat toxinům z životního prostředí, z infekcí ale i toxinům, které vytváří on sám. Nemůžeme očekávat, že toto všechno jeden preparát obsáhne.  Deimun  Aktiv   je  tedy   preparát,  který  navádí  imunitní systém na konkrétní očkovací látku. Nezbytným preparátem, chceme – li dítě ochránit před negativními účinky očkování je MindDren.  Působí na vylučování cizorodých látek, jakož i mikrobiálních toxinů a tím očkovací látka může být. Jelikož komplikace po očkování jsou velmi často spojeny s nervovým systémem, je někdy nutné doprovázet očistu od očkovací látky ještě preparáty  Cranium a Mezeg.

Informace v preparátu Deimun Aktiv se týkají pouze povinných očkovacích látkách, nejsou tam zařazeny informace o různých možnostech aplikace očkovacích látek, ani o speciálních- při návštěvách v tropických  zemí.  

 Je určen pro děti, aby je chránil před negativními důsledky aplikace očkovacích látek. Jsou v něm proto zařazeny informace o povinných očkovacích látkách, nikoli o očkovacích látkách, jejichž aplikace probíhá na základě individuálních požadavků. Preparát užíváme nejlépe asi týden před očkováním, a dva až tři týdny po něm, lze ho použít i pro odstranění pozůstatků očkování staršího data. U malých dětí tento preparát používáme tak, že jej natíráme na kůži bříška či krku 1* až 2 a to  5-7 kapek.  Nezapomínáme ani na preparát  MindDren  chceme – li mít jistotu,že dojde k dokonalému vyloučení očkovací látky. Připravujeme - li dítě na očkování, použijeme i preparáty Cranium a Mezeg. Tím jsme udělali vše, aby očkování dobře dopadlo. Zkušenosti s tímto postupem jsou velmi pozitivní, při kontrolních měřeních již nejsou žádné očkovací látky zaznamenány. – organismus se jich tedy zbavil a tím se zbavil i potenciálně nebezpečného toxinu.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.