GynoDren

Preparát GynoDren

Je určený k detoxikaci gynekologického ústrojí. Je to jeden z mála preparátu pro ženy ,   u ostatních  preparátů  nehraje pohlaví roli.  GynoDren  detoxikuje  ženské  ústrojí  od mikrobiálních ložisek, tedy nikoliv od cizorodých látek nebo jiných toxinů.

Gynekologické ústrojí se skládá z vaječníků, vejcovody, dělohy a pochvy Je to ústrojí , které určitým způsobem symbolizuje ženu.  V této civilizaci je však vystaveno mimořádné zátěži. Má nejen funkci rozplozovací, tedy je schopno poskytnout prostředí pro vývoj plodu až do porodu ale je to také ústrojí sexuální a sex od rozplozování musíme u lidí oddělovat. Mít dítě s nějakým mužem, rozhodnout se k celoživotnímu mateřství, to je velký závazek a může určitým povahám působit značně velký stres. Ani sexuální život není bez komplikací. Člověk svůj sexuální život omezuje celou řadou  tabu,  ale na druhé straně oproti zvířatům vymýšlí neuvěřitelné sexuální  praktiky. Gynekologické  ústrojí, tedy jak vaječníky , tak i děloha , jsou  ovlivňovány hormony , které vaječníky produkují. Vaječníky jsou však orgánem,  který  tančí ,  jak hypofýza a hypotalamus pískají.   Samy se o své funkci nerozhodují. Je třeba  oddělit  to,  co můžeme    zvládnout   Gynodrenem  od  jiných   preparátů,  které pracují se zmíněnými orgány  umístěnými  v mozku.  GynoDren  není  schopen  zasahovat  do řízení hormonálního   systému a naopak,  preparáty určené k detoxikaci řídích orgánů hormonálního systému žádným způsobem přímo neovlivňují gynekologické ústrojí. Mnoho žen toto netuší.

Detoxikace gynekologického ústrojí   je důležitá nejen z hlediska  možných potíží ,  které přinášejí záněty či epiteliální změny na děložním čípku, záněty vaječníků, cysty ,  myomy, záněty dělohy apod. Jak jsme si  již   řekli,   toto   ústrojí  slouží   k vývoji plodu. Jestliže některá ložiska budou produkovat toxiny   pro  plod   nebezpečné,    je očista před otěhotněním zásadou číslo jedna. Stejně jako žádný jiný orgán ani gynekologické ústrojí nemůžeme chápat jako orgán izolovaný, patří do okruhu ledvin. Problémy pak bývají často spojené ,   tedy záněty močových cest i záněty pochvy. Gynekologické ústrojí je obklopeno hustou pletení vegetativních nervů :   především plexus  ovaricus  a  plexus uterovaginalis  jsou důležité pleteně, které mohou způsobovat různé potíže. Kolem dělohy je i lymfatický systém a četné svaly pánve, takže toto ústrojí může být ovlivňováno i nepřímo, tzv. sekundárně. Proto musíme velmi často  kombinovat :

  GynoDren  s  preparáty  Cranium a  Hypotalcož jsou preparáty ovlivňující   hormonální  regulaci,

 ale také s preparáty

 Lymfatex,  Vegeton  a UrinoDren

 jakož i s preparáty

Emoce Streson,  protože vnímáme souvislost s celou řadou dalších orgánu.

K detoxikaci gynekologických orgánů tedy přistupujeme komplexně. V určitých případech  nezapomínáme ani na psychoterapii, abychom ženě objasnily vztah gynekologického ústrojí k její psychice, k vývoji a výchově,  či abychom jí objasnily že nervový systém má paměť a prožité partnerské křivdy    katastrofy nervový systém nezapomíná.

GynoDren  patří mezi základní detoxikační preparáty.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.