MuscuDren-síla svalů

galerie preparátů

MuscuDren
Mikrobiální ložiska hledáme v různých tkáních, ze kterých, jsou složeny orgány nebo celé systémy našeho těla. Hledali jsme ložiska v kostech, vnitřních orgánech, ale i v kůži, mozku, nervech atd. Doposud jsme mikrobiální ložiska nehledali ve svalech, ale protože se tam nacházejí, bylo třeba je řešit. Proto vznikl preparát MuscuDren
Nejprve je třeba uvést, že svaly neboli maso je tkáň výhradně pod vlivem sleziny. V současné strategii detoxikace, kdy se podařilo konečně soustředit účinky na jednotlivé okruhy do mateřského organu, musíme VelienDren podávat vždy, když budeme chtít detoxikovat svalovou tkáň. Jestliže to neuděláme a podáme izolovaně MuscuDren, je výsledek nejistý.
Obvykle se dostaví na přechodnou dobu pozitivní efekt detoxikace, ale zanedlouho se ložiska znovu obnovují, protože se nám nepodařilo zlikvidovat příčinu vzniku ložisek, což je průnik patologické energie z mateřského organu do periferní nárazníkové tkáně. Proto by měl byt preparát MuscuDren podáván zásadně ve zmíněné dvojici s VelienDrenem. Příznaky, které nás upozorni na ložiska ve svalové tkáni, jsou různého charakteru.
 Nejzávažnější jsou tzv. fibromyalgie, což je diagnóza, která se velmi často používá v medicíně západní Evropy a Spojených států. Jde o chronické onemocnění, jehož hlavním symptomem je bolestivost svalů a jejich úponů; k tomu je přidružena únava, často psychické symptomy a bolesti kloubů. Nutno říci, že s tímto onemocněním si současna medicína neví rady. Viděl jsem desítky postižených pacientů, kteří se dokonce sdružují do zájmových spolků, aby hledali na internetu pomoc, spolupracovali s lékaři a navzájem si snižovali emocionální stres ze svého onemocněni.
 Méně výrazným problémem je subjektivní pocit svalové slabosti, který mohou pozorovat již lidé středního věku, ale pravidelně se vyskytuje ve vyšším věku. Takový člověk obtížně vstává ze dřepu a jeho svaly se velmi snadno unaví a stanou bolestivými. Setkat se však můžeme i se vzdálenými symptomy. Je-li obyvatelem mikrobiálních ložisek ve svalech například streptokok, budou na unikající toxin reagovat klouby, ledviny či srdce. Bude-li obyvatelem ložisek borrelie, pak bude podobna reakce vycházet z nervového systému atd.
Pokud nám nestačí k diagnóze mikrobiálního ložiska ve svalech pouhá symptomatologie tak, jak jsem ji popsal, můžeme využit služeb EAM programu. Velmi jednoduše můžeme ložiska ve svalech diagnostikovat z výrazu „svaly“ v anatomii v českém jazyce anebo v latině v kapitole nazvané „musculus. Můžeme využit i diagnosticky údaj v obecných příčinách nemoci, kde si navolíme „infekční ložiska a tam si najdeme výraz „ložiska ve svalech“: pozitivní reakce ručičky Salvie nás ubezpečí, že naše domněnky byly správné. Jak už bylo řečeno, prakticky vždy nalezneme i pozitivní výsledky testováni orgánů, jako je slezina, a můžeme si změřit, že příčinou tohoto stavu je emocionální stres. Proto můžeme v psychologickém rozboru takového klienta využit znalosti psychické symptomatologie slezinného okruhu a dotyčnému člověku jasnovidně vylíčit jeho povahu.
Půjde o člověka zodpovědného, který si děla četné starosti především o okolí, a to nejen o nejbližší okolí, ale často i o cely svět. Typickým příznakem psychiky slezinného okruhu je bázeň o sebe, strach z nemoci. Člověk slezinného okruhu je také typem člověka, který hodně o věcech přemýšlí a nesnadno vyvozuje ze svého mozku myšlenky, takže rada „nemyslete na nic“ se bude naprosto míjet účinkem. MuscuDren je pomocný preparát, který bude mít význam v případě, že řešíme problematiku slezinného okruhu anebo hledáme příčiny reakce na mikrobiální toxin ze vzdálených tkání. V takovém případě navolíme v EAM setu „mikrobiální toxin“, a bude-li pohyb ručičky na Salvii pozitivní, vkládáme k pojmu „mikrobiální toxin“ jednotlivé skupiny orgánů (v tomto případě to bude již zmíněna skupina „svaly“ nebo „musculus“). Vzestup ručičky nás ubezpečí o tom, že zdrojem hledaného toxinu jsou právě zmíněné svaly. Četnost výskytu ložisek ve svalech je průměrná, není to ani příliš častý, ani vzácný problém. Většinou se k tomuto problému dostaneme přímým dotazem, protože jen málokdo si uvědomuje, že se mu snižuje svalová sila nebo že stisk ruky na noze nebo na ruce bolí. Sami se budou hlásit jen klienti s fibromyalgiemi, protože tato bolest je velmi obtěžující. Vyšší škola detoxikace vezme v potaz možnost vzdáleného působení toxinu ve svalech a bude toxin hledat především ve chvílích, kdy si klient stěžuje na bolestivost kosti, kloubů či šlach a svalů.
 V komplexu budeme využívat preparát LiverDren, protože sval je obvykle navázán na vazivovou šlachu nebo jinou vazivovou tkáň, jako je aponeuróza apod., a také povlak, který pokrývá povrch svalů (tzv. fascie), je vazivového původu. Proto bude preparát LiverDren věrným průvodcem detoxikace pohybového ústrojí, do něhož svaly patři.
Zdroj:MUDr. Josef Jonáš
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.