OroDren-ústní dutina

OroDren

OroDren je preparát zaměřený na detoxikaci ústní dutiny. Jak již sám název napovídá, patří do skupiny drenů, což jsou preparáty, které mají schopnost odstranit z příslušného orgánu mikrobiální ložiska.

Ústní dutina rozhodně netrpí jen zátěží mikrobiálních ložisek, nalezneme zde celou řadu toxinů, které jsou pro tuto část typické. Proto bychom měli OroDren kombinovat s mnoha dalšími preparáty, to je však problém na který chci poukázat. Složit správné pořadí preparátů pro dutinu ústní není jednoduchá záležitost, a proto většina lidí, kteří se o to budou  pokoušet dělá chyby. Tím ovšem degradují výsledek, a to není dobré. V ústní dutině se nachází celá řada orgánů, vedle zubů také jazyk, dásně, slinné žlázy a sliznice dutiny ústní. Každý z těchto orgánů může pod vlivem toxinů onemocnět- ve sliznici mohou vznikat afty, chronický zánět dásní, bolesti či nepříjemné pocity na jazyku, člověk může trpět častou kazivostí zubů nebo zubními záněty. Ústní dutinu častěji než jakýkoliv jiný orgán podrobujeme různým zákrokům. Při nich se vkládají do zubů materiály, které mají k fyziologickým tak daleko jako čínský císař do Čech. Různé druhy kovů, pryskyřic, keramických materiálů, umělých hmot atd.přeměňují  ústní dutinu v prostor, který může být časovanou bombou pro celý organismus. Proto můžeme prohlásit preparát  OroDren  za poslední v řadě preparátů, které je třeba pro detoxikaci dutiny ústní použít. Nejčastějším toxinem jsou těžké kovy a tak je velice prospěšná kombinace MindDren a Antimetal. Tato kombinace nedetoxikuje od kovů jen dutinu ústní, ale také veškeré další orgány, jelikož se jedná o preparáty universální. Ani jiné toxiny se dutině ústní nevyhýbají, ať už jde o chemikálie nebo produkty spalování cigaret. Ústa jsou také emociální orgán, který trpí tím, že přes něj vypouštíme slova, o nichž nejsme vždy přesvědčeni, že jsou ta správná,  která nejen pro druhého, ale i pro nás samotné mohou být přímo jedovatá. Ústní dutina je tedy poškozována mnohými somatizovanými  stresy- v tomto případě radím především preparát NoDegen.  V kvalitě zubů hraje také roli dobré vstřebávání minerálních látek v tenkém střevě, což je další kapitola vlivů nepřímých ale velice důležitých. Také vstřebávání vitaminu B je důležitý proces,  při jeho chybném průběhu mohou vznikat prasklé koutky a nedostatek vitaminů B podporuje i vznik různých zánětů v dutině ústní. Rty, jakožto vstup do ústní dutiny jsou obrazem zažívacího ústrojí a to především sleziny. Oschlé rty , na nichž jsou vidět otisky zubů, je jev , který nás povede přímo ke slezině.Preparát detoxikuje také Eustachovu trubici což je důležité především u častých zánětů středouší,zvětšené nosní mandle apod.

Přesto že jsme ani zdaleka neprobrali všechny problémy,které nás mohou v případě ústní dutiny čekat, je jich dost na to, že samotný preparát OroDren se bude velmi obtížně používat . Aby tento preparát měl smysl, musíme vědět mnoho o fyziologii lidského organismu, fyziologii zažívání a především detoxikaci.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.