UrinoDren-močové cesty

galerie preparátů

 
UrinoDren
 
Močové cesty jsou místem, kde nalezneme infekční ložiska častěji, než bychom čekali.
Ostatně základ v mateřském ložisku v ledvinách mají nejen sesterská ložiska vytvářející se v kloubech v páteři, ale také kvalita kostí ničených osteoporózou či osteopenií. S ložisky v ledvinách souvisí rovněž hromadění solí s následným vysokým krevním tlakem, celulitida, kožní změny, padání vlasů či ztráta jejich kvality a v neposlední řadě častý výskyt plísní Je pravděpodobné, že za vznik ložisek v ledvinách – a následně v močových cestách – může stres. Tím je totiž často myšlena úzkost, která vzhledem k ledvinám představuje naprosto katastrofální emoci. Na ledviny má zásadní vliv samozřejmě i složení naší stravy – mnoho bílkovinných koncentrátů, přemíra soli, mléčných výrobků a lepku, to vše zapříčiňuje usazování hlenu v ledvinách a vytváří tak podmínky pro tvorbu ložisek. Nejčastější komplikací ložisek v ledvinách jsou chronické nebo recidivující záněty močových cest.
Ty bývají způsobeny buď nasedajícími infekcemi – neboť imunitní kvalita močových cest je následkem infekce poškozována – nebo také uvolňováním mikroorganismů z ložisek v močových cestách, nejčastěji v močové pánvičce.
URINODREN řeší problémy s ložisky v ledvinách a pánvičce ledvinné, v močovodu i močovém měchýři a močové trubici. URINODREN bychom měli používat v první části detoxikačního procesu, protože většina toxinů odchází z organismu právě přes močové cesty. URINODREN obsahuje tzv. klíče, které ruší ložiska rezonančním efektem prostřednictvím vazivového obalu ledvin a dalších vazivových tkání nacházejících se v ledvinách Infekční ložiska však nejsou jediným problémem, který může ledviny potkat. Rovněž velmi často dochází k tomu, že se proti ledvinám jaksi „vzbouří“ imunitní systém a tato autoimunitní reakce bývá pro ledviny zhoubná.
Takový proces je totiž nejčastější příčinou úplného selhání ledvin.
V podstatě je možno říci, že ledviny vlastně vychytávají imunokomplexy – tedy komplex protilátka a bílkovina infekce – a tento imunokomplex pak slouží jako příčina napadení ledviny imunitním systémem. Ložiska, ze kterých jsou imunokomplexy uvolňovány, nacházíme často v mandlích, ale mohou být pochopitelně i v jiných orgánech. V počítači, v obecných příčinách chorob, máme heslo imunokomplex, které nám ukáže, zda ledviny trpí vychytáváním tohoto toxinu. Ještě častější je nález toxických kovů v ledvinách, a to především rtuti, ovšem setkáváme se zde i s jinými kovy, jako je olovo, iridium či natrium neboli sodík. Vyplavení kovů z ledvin napomůže preparát RENES.
Vážnější situace nastává, hromadí-li se v ledvinách radioaktivní látky.
My se o ní, bohužel, obvykle dozvídáme až ve chvíli, když člověk onemocní nádorem ledvin. V ledvinách – zvláště v močovém měchýři – se můžeme setkat s mnoha dalšími chemikáliemi, ať už průmyslového nebo zemědělského původu.
Zde užijeme přípravky: ANTICHEMIK, TOXIGEN, PESTICID, FUNGICID.
U kuřáků nacházíme v močovém měchýři toxiny vznikající hořením tabáku a toxické tyto usazeniny mívají obvykle rakovinotvorný účinek. Je ovšem nutné připomenout, že v mnoha případech je za onemocnění ledvin a močového měchýře mylně považována porucha vegetativního systému. Právě vegetativní systém řídí děje kolem močového měchýře, tedy vypuzení jeho obsahu a uzavírání svěrače. Právě v těchto funkcích bývají mnohdy problémy, jež je nutné řešit přes vegetativní nervový systém, trpící hojně toxiny kovů. Také celkové napětí vegetativního nervového systému může především v nočních hodinách přinášet zvýšenou tvorbu moče. Dotyčný pak musí opakovaně chodit na toaletu, potřeba močit jej budí ze spánku, a tak se většina lidí domnívá, že jde o poruchu močového ústrojí eventuálně prostaty. Problém dále spočívá v tom, že v nočních hodinách je produkce moči utlumena hormonem adiuretin, jehož produkce je regulována ze šišinky (glandula pienalis).
Toxické zatížení těchto struktur vede tudíž k poruchám zmíněného antidiuretického hormonu a tím k tvorbě moče v nočních hodinách. Rovněž noční pomočování (enuresis nocturna) u dětí jen výjimečně souvisí s chorobami močového ústrojí – daleko častěji je způsobeno poruchou v CNS, tedy především v prodloužené míše.
Jedním ze základních preparátů, jimiž detoxikujeme ložiska z močového systému je právě URINODREN, který velmi často stačí k řešení chronických a opakujících se močových problémů. Doporučuji jej ale i kombinovat s dalšími preparáty: RENES (k odstranění toxických kovů) a URINOHELP.
Přihlédneme-li k funkci vegetativního nervového systému, k činnosti ledvin, můžeme využít i preparát CRANIUM nebo preparáty proti toxickým kovům v CNS, jako jsou ANTIMETAL či IONIX.
Takto bude problematika močového ústrojí detoxikací úspěšně řešena.
 
Zdroj: MUDr. Josef Jonáš
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.