Vitavite,Vitatone-vitamíny s detoxikační složkou

galerie preparátů

Vitavite* a Vitatone*

Originální preparáty, které nemají zatím ve výrobním procesu firmy Joalis obdoby. Jsou to preparáty kombinované s informační detoxikační složkou.

Preparát Vitavite* obsahuje koenzym Q10, tokoferol (vitamín E), pyridoxin (vitamín B6), thiamin (vitamín B1) kyselinu listovou a kyanokobalamin(vitamín B12)

Preparát Vitatone* obsahuje acidum ascorbicum (vitamín C)karnitin, acidum pantotheticum (vitamín B5)@ tokoferol (vitamín E)niacin (vitamín B3)Paba,riboflavin (vitamín B2)retinol)vitamín A)biotin (vitamín H) vitamín K a cholekaciferol(vitamín D3)

Vitamíny jsou po mnoha let velice užívanou látkou, a to především ženami-pravidelně je užívá asi 60% žen, zatímco mužů jen 40%. Ve spojených státech se v 50 letech objevila řada prací, ve kterých se autoři domnívali, že prostřednictvím vitamínů půjde léčit všechno. Lidé si spojují slovo Vitamín hlavně s vitamínem c a to díky doktoru Paulingovi, nositeli Nobelova ceny, který užíval obrovské dávky vitamínu C- až 20g denně a dával to do souvislosti se svým dlouhým věkem. Škála vitaminů je však rozhodně širší než se většina lidí domnívá. Proto i škála potravin, které do organismu vitamíny přinášejí, musí být velmi rozmanitá-od ovoce, zeleniny až po maso a obilné výrobky. Při cestě vitamínů k buňce, která je nezbytně potřebuje, může nastat několik překážek. První je nedostatek vitamínů ve stravě, což se v historii opakovaně stávalo (např. vitamin C v souvislosti s kurdějemi) ale také vitamín B3(niacin) který se ztrácel při vymílání obilí jeho nedostatek způsoboval těžké kožní a nervové poruchy. Podle dobových pramenů se z psychiatrických léčeben dostala polovina pacientů-   jejíchž  nemoc vznikla právě na základě nedostatku vitamínu B3 v potravě.

Další překážkou vstřebáváni je ve střevech, může být zhoršeno záněty, a těžkou disbiózou. Nejsložitější je to u vitamínu B12., k jeho průchodu přes střevní stěnu je zapotřebí tzv. vnitřního faktoru, který se vyskytuje ve slinách a žaludečních šťávách. Proto celá řada lidí není schopna vstřebat vitamín B12, a ten se pak aplikuje převážně injekčně. Třetí a nejdůležitější překážka je využití vitamínů jednotlivými buňkami. Přísun do buňky je přísně regulován potřebou vitamínu a není stereotypně stejný. Buňka také nepůsobí jako houba, která nasává vitamíny z prostředí, tak jak v ní ubývají. Je to velmi přesně regulovaná činnost a tato regulace může být vlivem toxinů narušena. S nedostatkem vitamínů se u klientek setkáváme pravidelně, a to především u lidí ve středním a vyšším věku. Ve vyšším věku nedostatek vitamínů může způsobit zásadní problémy jako je – šeroslepost, krvácivost a křehkost žilních stěn, zhoršení paměti, psychické problémy a mnoha dalšími. Při výzkumu problematiky využití vitamínů jsme prokázali, že nejčastěji se vyskytující překážkou je právě využití vitamínů tkáněmi. Detoxikační medicína dokáže zasáhnout do procesu vstřebávání, ale s preparáty Vitavite* a Vitatone* se řeší právě zmíněný problém-využití vitamínů jednotlivými buňkami a tkáněmi. V tom spočívá jejich originalita, neboť jsou kombinované -maximální dávky vitamínů dle českých norem, ale především informační složka umožní dokonalé využití vitamínové nabídky. Během našeho sledování užívání preparátů Vitavite* a Vitatone* klienti udávali zvýšenou vitalitu, odolnost vůči infekcím a zlepšení psychické kondice. Věrným uživatelem je např. zpěvák Petr Kolář  který, je považuje za svou „ drogu“ v pozitivním slova smyslu. U preparátu Vitavite* a Vitatone* nebudeme jmenovat konkrétní zdravotní problémy, tyto preparáty jsou však nezbytným doplňkem celého detoxikačního procesu, protože při nedostatku vitamínů přestávají metabolické, hormonální enzymatické a jiné procesy probíhat v ideální kvalitě, což je při detoxikaci potřeba pro každou tkáň.

Také gen se stává při nedostatku vitamínů zranitelnější. Ani přesycení organismu nepřináší potřebný efekt, jestliže nezajistíme využití jednotlivými buňkami. PreparátyVitatone* a Vitavite*-   jsou jedny z mála vitamínových preparátů ve světě, které jsou v tekuté formě, přestože výroba je komplikovanější, než při výrobě tabletové formy. Pro naše využití však byla tekutá forma prakticky nezbytná. Preparáty Vitavite* a Vitatone*  výrazně rozšiřují škálu možností detoxikace. Delší a namáhavější cesta k cíli nemusí být vždy příjemná a snadná, ale ve svém důsledku je daleko smysluplnější a ziskovější nikoliv pro farmaceutické firmy, ale nýbrž pro člověka samotného.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.