Joalis AniMove pro zdravé klouby psa 100 ml

Neohodnoceno
 
 
příznivě působí na pohyblivost psa. Očista celého pohybového aparátu, optimalizace pružnosti vazivových tkání. Podávat při profesionálním, či mechanickém přetížení, degenerativních procesech pohybového aparátu
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
382 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Detoxikace
 
Obsah:
100 ml
Složení:
Ve 100 ml přípravku je obsaženo: 20% ethanol, kyselina askorbová (vitamin C) -
1200 mg, nikotinamid (niacin) - 240 mg, thiamin hydrochlorid (vitamin B1) - 20 mg,
list rybízu černého (Ribes nigrum L.) - 2,5 mg, nať kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.) - 2,5 mg, nať kontryhelu obecného (Alchemilla vulgaris L.) - 2,5 mg, kořen kozlíku lékařského (Valeriana officinalis L.) - 2,5 mg, biotin - 2 mg.
 
Dávkování:
Podávejte 1x denně, počet kapek lze upravit úměrně dle hmotnosti zvířete:
malé plemeno psa (do 5 kg): 5 kapek
střední plemeno psa (15 kg): 15 kapek
velké plemeno psa (30 kg): 30 kapek (1,5 ml)
obří plemeno psa (50 kg): 50 kapek (2,5 ml)
 
Užívání:
Psovi jemně odhrňte pysk a preparát aplikujte přímo na sliznici ústní dutiny nebo příslušný počet kapek nakapejte na kousek cukru a zvířeti podejte, případně nakapejte na vhodnou podložku a nechte slíznout. Při vnitřním užívání 20 minut před užitím a po užití nekrmit, podávat pouze čistou vodu. Pes nesmí mít v tlamě zbytky potravy. Alternativně můžete preparát nakapat na méně osrstěné místo (např. do slabin) a důkladně vetřít do kůže. Pokud se zvířeti podává současně víc preparátů, udělejte mezi užitím jednotlivých preparátů krátkou pauzu cca 30 vteřin. K podávání přípravku nepoužívejte kovové předměty. Přípravek se podává po dobu 4 týdnů.
 
Další informace:
V případě závažných poruch hybnosti, které vyžadují vyšetření veterinárním lékařem neužívat výhradně. Preparát uchovávejte v temnu, při teplotě od 5 do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti menší než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Výrobce:
Joalis spol. s. r. o., Orlická 9, 130 00 Praha 3, Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.