Detoxikace muže před početím

MUDr. Jonáš radí
Detoxikace muže před početím
Plánujeme s partnerem miminko. Víme, že detoxikace před početím je důležitá, a proto bychom ji rádi podstoupili. Všude se ale píše jen o detoxikaci pro ženy.  Zajímalo by mě, jestli existuje nějaká de-toxikace také pro muže? Mohl byste mi, prosím, poradit nějakou univerzální detoxikační kúru pro mého partnera?
Detoxikace vnitřního prostředí u ženy je důležitější proces než detoxikace muže. Genetický materiál sice obě pohlaví dodávají ana partners, neboli stejným dílem, ale vnitřní prostředí ženy má podstatně delší vliv na kvalitní vývoj plodu. Samozřejmě, že existují i genotoxické látky, které poškozují  genetický materiál. Ne každý toxin ale budeme pokládat za nebezpečný pro genový materiál. Těchto genotoxických látek je několik set. Jedná se o látky z oblasti chemie, a to jak zemědělské, tak potravinářské nebo průmyslové. Rovněž jde o různé jiné látky, například azbest ve stavebnictví, účinek těžkých kovů a radioaktivních  látek  ...
Také mikrobiální toxiny některých mikroorganismů (Toxoplasma gondii nebo Borrelia burgdorferi) mohou být genotoxické. V tom případě je důležité provádět jak detoxikaci u ženy, tak u muže.
Jestliže zárodečné žlázy u mužů (varlata) neobsahují toxické látky, spermie jsou životaschopnější,  průbojnější, pohyblivější a rychlejší. To je důležité pro šanci na fyziologické oplodnění. Spermie, které jsou zatíženy toxiny, mohou být imunitním systémem ženy odmítány. A právě toto toxické zatížení může být příčinou neplodnosti.
Mikrobiální ložiska z varlat odstraňuje preparát TesteDren, který se musí kombinovat s preparátem UrinoDren. Chemické látky, toxické kovy a radioaktivitu odstra-ňujeme preparátem MindDren. Můžeme k němu využít i preparát Antimetal, Ionyx, Antichemik. U lidí užívajících léky rovněž použijeme preparát MindDren a používat ho můžeme v kombinaci s preparátem Antidrog.
Velmi toxické látky najdeme v oblasti organických toxinů, největším zástupcem jsou mykotoxiny. V tomto případě použijeme univerzální preparáty EviDren a PEESDren. Můžeme je kombinovat s Mykotoxem a Supertox.  Detoxikace mužských zárodečných žláz je v zásadě velmi jednoduchá a účinná. V mnoha případech jsem tak dosáhl zlepšení spermiogramu*: navýšil se počet spermií a zlepšila se jejich pohyblivost. Rovněž testování této toxické zátěže je velmi jednoduché. Příslušná hesla najdeme v oblasti mužského pohlavního ústrojí. Jde nejen o spermie, které jsou produkovány varlaty (testes), ale i o tekutinu, která je přidávána nadvarlaty (epididymis) a tekutinu, která je přidávána ke spermatu prostatou. Lze rovněž vyhodnotit virtuální kvalitu spermatu, a to heslem „sperma“ z obecných příčin nemoci.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.