Detoxikace před početím

Detoxikace před početím
Zkusme se podívat na život budoucího člověka jako na vzácnou květinu. Květinu, která vyroste jednou a nikdy se nebude opakovat. Žádný člověk se neopakuje, každý z nás je jedinečný.
Představme si, že máme dvě stejná semínka. Pro jedno připravíme kvalitní půdu a pro druhé použijeme půdu s kameny, jílovitou, bez živin. Z prvního semínka, vyroste silná, zdravá rostlina, která nádherně kvete. My se radujeme, květina nám dává sílu a my jsme šťastnější, protože roste do krásy, do plného zdraví. Druhá květina roste daleko pomaleji, neprospívá, její květ je mnohem menší a dříve uvadá. Jsme šťastní, že ji máme, ale zároveň pociťujeme smutek a bolest, protože víme, že mohla být daleko zdravější. Smutek a bolest se pak promítají do naší mysli a do našeho těla. Chceme květinu zachránit, ale nevíme jak, jsme bezmocní. A tak uvadáme společně s ní. A o tom je detoxikace před početím. Nejde jen o samotné otěhotnění, jde také o zdárný průběh těhotenství, narození zdravého dítěte s dobrým imunitním systémem, s dobře vyvinutou nervovou soustavou a orgány. Narozením přínos předcházející detoxikace zdaleka nekončí: malý človíček si přináší od matky jen minimum toxinů a je daleko lépe připravený poprat se s toxiny, s nimiž přichází hned od narození do styku.
Fakta: Každý sedmý pár se marně pokouší o dítě.
35 procent příčin je na straně ženy, 35 procent na straně muže. Ve zbývajících třiceti procentech je příčina u obou partnerů. Děti velice často trpí nejrůznějšími kožními, dýchacími či zažívacími poruchami, setkáváme se i s dysfunkcemi mozku, fyzickým postižením, s poruchami chování a povahovými zvláštnostmi. Mnohdy jsou děti chronicky nemocné, přičemž k velkému zhoršení dochází, jakmile jde potomek do školky.
Nejčastější příčiny neplodnosti:
U žen patří mezi nejčastější příčiny poškození nebo ucpání vejcovodu, hormonální poruchy, endometrióza, potíže s uhnízděním oplodněného vajíčka.

 Nejčastějšími důvody u mužů bývá pokles kvality spermatu, autoimunitní problém, blokáda chámovodů, impotence, ejakulační selhání.
Jak víme, každý zdravotní problém má svou mozaiku příčin – podívejme se tedy na některé z nich. Pokud muž prodělá v dospělosti příušnice, dochází ve dvaceti procentech případů k zánětu varlat. Častá bývá také toxická zátěž v zárodečných žlázách. Za posledních padesát let došlo k poklesu spermií u mužů na padesát procent, velký vliv má také stále se zvyšující zatížení vody hormony a těžkými kovy, zejména rtutí, která se usazuje v pojivové tkáni, v hormonálních žlázách i v nervovém systému. Na varlata má velký vliv i radioaktivita, pesticidy, infekce a nedostatek vitaminů. Ideální je, když muž podstoupí detoxikaci zároveň se ženou – už po jedné kúře se často zlepší spermiogram. Ne vždy ale chtějí muži přijít; myslím, že roli hraje stud a strach ze selhání „mužských kvalit“. V tom případě je dobré, aby alespoň vybral všeobecnou kůru, popř. doplněnou o specifický toxin nalezený u ženy, bez ohledu na to, jestli má, nebo nemá nějaké potíže. Čím víc pozitivních změn uděláme u obou partnerů, tím je otěhotnění snazší.
U žen je cesta složitější. Stává se například, že jejich imunitní systém reaguje na spermii jako na cizorodou bílkovinu. Velmi častou příčinou bývá také chronická infekce, která zůstává pro klasickou medicínu často neviditelná nebo nezachytitelná. Na problému se dále podílejí těžké kovy, životní styl, životní prostředí a samozřejmě psychika. S psychickými preparáty pracuji po celé roky své praxe snad nejčastěji. V pozadí zdravotního problému často bývají psychické bloky a negativní programy a je tomu tak i v případě potíží s otěhotněním. Příkladem může být klientka, která v dětství často hlídala svého mladšího bratra. Hlídání jí zabraňovalo dělat, co chtěla, a tak si dala slib, že nebude mít děti. Sliby pronesené s emočním procítěním mají velký význam. V mysli pak bývají uloženy hodně hluboko, to však neznamená, že nás neovlivňují. Proto se snažím klientům důkladně naslouchat a číst mezi řádky. Pokud jde o infekce, nejčastější jsou chlamydie. Oficiální prameny uvádějí, že se s nimi setká padesát procent populace. Nalézám je jako volnou zátěž, ale daleko častěji v ložiscích. U mužů vyvolávají záněty močové trubice (pálení, řezání při močení, hnisavý výtok) a dále záněty varlat, chámovodů a prostaty, jejichž důsledkem je neplodnost, poškození spermií (kvality i kvantity).
Infekce chlamydiemi probíhá u mužů často bezpříznakově. Ženy příznaky mívají, ale nejsou vždy typické pro tuto infekci. Pokud je infekce chlamydiemi chronická a neléčená, a to se velmi často děje, může dojít k nevratnému poškození vejcovodů, což je nejčastější příčina jejich srůstu. Chlamydie jsou neurotoxické, z čehož lze usuzovat na jejich vliv na plod. Další zákeřnou infekcí je toxoplasmóza (setká se s ní čtyřicet procent populace), často nacházím také borelie, papillomaviry, streptokoky, kandidy a mykoplasmata typu T. Všechny tyto infekce zároveň vytvářejí ložiska. Důležitý je také dostatek vitaminů a minerálů. Například selen má vliv na počet spermií, sterilitu mužů, vitamin C ovlivňuje pohyblivost, tvorbu spermií, neplodnost ženy. Vitamin E bývá označován jako „vitamin plodnosti“: transportuje kyslík k pohlavnímu orgánu. Často proto dávám na závěr po detoxikaci naši řadu tří vitaminových a minerálních preparátů.
Detoxikační postup:
 U každého nově příchozího klienta zmapuji organismus celkově, bez ohledu na to, s jakým problémem přišel. Stejně jako mapuji stav organismu uvnitř, snažím se citlivě zmapovat i vnější vlivy. Pak se soustředím na důležité orgány a jejich vztahy. Nemám jeden univerzální postup, záleží vždy na konkrétní klientce. Pokud se žena snaží o otěhotnění již delší dobu a mapa naznačuje hlavní problém v gynekologickém ústrojí a další problém na vzdálenějším orgánu, začínám od gynekologického ústrojí. To znamená vždy GynoDren, vyměřená infekce, psychika (Emoce, Streson).
 Druhou kúrou případně dočistím ledvinový okruh. Dále kontroluji hypofýzu, hypotalamus (regulují hormony, kůru nadledvin), ženské hormony, slezinu, která je mateřským orgánem pro hormonální systém, kontroluji také štítnou žlázu i ostatní žlázy s vnitřní sekrecí. Toxiny zatěžující jakýkoliv hormonální orgán mohou být také překážkou otěhotnění.
Pokud je zátěž na více místech, zabývám se nejprve mateřským orgánem – slezinou Preparáty VelienDren a VelienHelp zasáhnou do hormonálního systému, do zažívacích potíží, do lymfatického systému, ovlivní i vegetativní nervový systém. Dále používám GynoDren (gynekologické ústrojí) a k tomu vyměřené žlázy s vnitřní sekrecí (Hypotal, Regular, Supraren, ThyreoDren), Cranium, Mezeg a vyměřenou infekci nebo kovy, radioaktivitu, metabolity atd. Stává se, že některé preparáty musíme opakovat, protože po jejich dobrání dochází ke zhoršení stavu.
Neopakuji však kúru stejně, vyměřím znovu celou kombinaci a popř. ji rozšířím v dalších souvislostech.
zdroj: Vladimíra Málová
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.