Joalis AniNevrin pro dobrou psychiku koček 100 ml

Neohodnoceno
 
 
působí příznivě na psychiku koček. Poruchy nervové soustavy, deprese, strachy a úzkosti, stresové a jiné problémy.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
17.10.2018
382 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Detoxikace
 
Veterinární preparát AniNevrin  - detoxikace  nervové soustavy, psychika, emoce 
 
AniNevrin je preparát, který svým informačním složením ovlivňuje činnost centrálního nervového systému (CNS) a vegetativní a periferní (autonomní) nervové soustavy. Jestliže vezmeme v potaz některé definice psychiky jako projev činnosti CNS a emoce jako projev organismu na podněty, kdy dochází k měřitelným fyziologickým změnám lze prohlásit, že preparát  AniNervin zasahuje také do psychiky a emoční stability zvířete.  Vlivem detoxikace mozkových center dochází k vyladění jejich součinnosti a k harmonizaci vlivu mateřských orgánů - jater a ledvin  na příslušné mozkové tkáně. Preparát dále obsahuje informace, které organismus stimulují k vylučování nežádoucích anorganických látek (těžké kovy, chemikálie, rezidua léků atd.), organických látek (mykotoxiny, toxiny mikroorganismů apod.) a odpadních produktů metabolismu živin.
Vliv psychického a emočního stavu člověka, který zvíře chová, je tak zásadní, že nelze než doporučit detoxikaci i tohoto člověka či skupiny lidí.
 
Indikace, při kterých lze preparát doporučit jsou např.:
 
 • stavy úzkosti
 • agresivní projevy
 • poruchy vnímání – přemrštěné reakce na vnější podněty 
 • vystavení dlouhodobému stresu (např. stěhování, nemoc chovatele, změny   v rodině  atd.)
 • emoční labilita
 • porucha psychosociálních vazeb (přílišná dominance či podřízenost vůči lidem nebo ostatním zvířatům)
 • poruchy imunitního systému
 • poruchy motoriky nervového původu
 • astma
 • různé psychosomatické potíže
 • deprese
 • epileptické stavy
 • hormonální poruchy
 •  
 •  hlučné oslavy - např. silvestrovské petardy, ohňostroje
 
 
Tyto preparáty nenahrazují léky předepsané veterinárním lékařem.
Preparát je doplněk stravy.
 
 
 
Obsah:
100 ml
Složení:
Ve 100 ml přípravku je obsaženo: 20% ethanol, kyselina pantothenová (vitamin B5) - 200 mg, thiamin hydrochlorid (vitamin B1) - 20 mg, kyselina pteroymonoglutamová (kyselina listová) - 4 mg, nať třezalky tečkované (Hypericum perforatum L.) - 2,5 mg, květ levandule lékařské (Lavandula angustifolia Mill.) - 2,5 mg, nať šanty kočičí (Nepeta cataria L.) - 2,5 mg, květ s listem hlohu obecného (Crataegus laevigata Poir.) - 2,5 mg, cyanokobalamin (vitamin B12) - 0,5 mg.
Dávkování:
Podávejte 1x denně. Kočce (do 5 kg) 5 kapek, při vyšší hmotnosti lze počet kapek zvýšit úměrně hmotnosti zvířete.
Užívání:
Uvedené množství přípravku vstříkněte aplikačním hrotem kočce na jazyk nebo na sliznici tlamky. Jestliže kočka lihové kapky odmítá, lze preparát nakapat na méně osrstěné místo (např. u ušních boltců) a lehce vetřít do kůže. Pozor, přípravek musí proniknout srstí až na kůži! Při vnitřním užívání 20 minut před užitím a po užití nekrmit, podávat pouze čistou vodu. Kočka nesmí mít v tlamičce zbytky potravy. Pokud se zvířeti podává současně víc preparátů, udělejte mezi užitím jednotlivých preparátů krátkou pauzu cca 30 vteřin. K podávání přípravku nepoužívejte kovové předměty. Přípravek se podává po dobu 4 týdnů.
 
Další informace:
V průběhu akutních stavů, které vyžadují vyšetření veterinárním lékařem neužívat výhradně. Preparát uchovávejte v temnu, při teplotě od 5 do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti menší než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.
Výrobce:
Joalis spol. s. r. o., Orlická 9, 130 00 Praha 3, Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.