Joalis BetaDren - 50 ml

 
Efekt lupa
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Zejména špatné fungování metabolismu cukrů je velice rozšířené. Poruchy metabolismu cukru však nemusí způsobovat jen výkyvy v hladině cukru. Pozn.: Nejde o řešení diabetes mellitus I. typu! Toxiny se mohou nacházet v jakékoliv tkáni a mohou tak narušit její funkci. Beta buňky jsou součástí slinivky břišní. Jedná se o buňky s endokrinní funkcí, které produkují do krve hormon inzulín, který pomáhá buňkám vychytávat z krve glukózu a tím inzulín snižuje její celkový obsah v krvi. Přípravek je zpracován unikátní informační technologií. Přípravky se mohou kombinovat, obvykle 4 i více. Tento přípravek je vhodné kombinovat s VelienDren, VelienHelp, PankreaDren a dalšími

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
2.2.2021
389 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Detoxikační medicína - Joalis
 

Popis

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Bylinný přípravek, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Poruchy metabolismu cukru nemusí způsobovat jen výkyvy v hladině cukru. Přípravek je zpracován unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. Působení je podpořeno vybranými bylinami. 


Složení: 20% ethanol, rostliny: artyčok zeleninový – list (Cynara scolymus L.), bez černý – květ (Sambucus nigra L.), pískavice řecké seno – semeno (Trigonella foenum-graecum L.), brusnice borůvka – plod (Vaccinium myrtillus L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami. 

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Více informací hledejte v sekci Účinky

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
2x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.