Dna

 

 

Především detoxikační přípravky Joalis, zařazené do jednotlivých kategorií k léčbě poruch zdraví se mohou zdát přidány nelogicky nebo náhodně, ale vychází z principů celostní medicíny a detoxikační medicíny. Proto je často potřeba ovlivnit v léčbě i velmi vzdálený orgán. Vysvětlení proč tomu tak je najdete postupně v rubrice Články, Vzdělávání, nebo u jednotlivých zdravotních potíží. Pokud potřebujete radu jak začít,neváhejte se na mě obrátit s dotazem na email obchod@prirodaleci.cz  nebo přes kontaktní formulář Napište nám v horním menu. 

 

DNA NEMOC KRÁLů

Nemoc DNA, neboli nemoc králů je běžný typ artritidy (zánětu kloubů) který souvisí se zvýšenou hladinou kyseliny močové v tělních tkáních. Postihuje téměř výhradně muže nad 40 let, ale jsou samozřejmě známy i případy dny u žen a také u mladších mužů (již od 20 let) což souvisí se současným životním stylem.

problém je kyselina močová

Kyselina močová je výsledný produkt metabolismu látek zvaných puriny. Postižený organismus neprodukuje dostatečné množství trávícího enzymu urikázy, který oxiduje velmi těžce rozpustnou kyselinu močovou na vysoce rozpustnou látku která je z těla vylučována ledvinami. V důsledku této anomálie dochází k hromadění kyseliny močové v krvi a tkáních kde nakonec krystalizuje. Vytvořené jehličkové urátové krystalky pak pronikají do málo prokrvených tkání - zejména kloubů - a jako skutečné jehly se do nich zabodávají.

 Z detoxikační medicíny je potřeba zaměřit se především na očistu ledvin přípravky UrinoDren, Urinohelp, Deuron a k tomu přípravek Biosalz, který rozpoští biogenní soli a pomáhá je odvádět z těla.Toto rozpouštění může trvat i několik měsíců po dobrání přípravku. Účinky informačních preparátů působí ještě několik týdnů až měsíců po tom co jsme skončili s jejich užíváním. Použít můžete i detoxikační balíček močové cesty, který zahrnuje základní přípravky k detoxikaci ledvin. Principem všech těchto přípravků je odstranit infekční ložiska v močovém systému vytvořená z hlenu, bílkovin, cukru, bakterií apod. a umožnit ledvinám správně odvádět kyselinu močovou z organismu.

Z přípravků tradiční čínské medicíny je vhodný přípravek Ochlazení žhavé lávy zaměřený na léčbu zánětlivých kloubních potíží.

protože je potřeba také upravit metabolismus je vhodné léčbu doplnit přípravky WLHelp, Metabex a Metabol

z Tradiční čínské medicíny Pilulku hořce

Přípravky zařazené do jednotlivých kategorií k léčbě poruch zdraví se mohou zdát přidány nelogicky nebo náhodně, ale vychází z principů celostní medicíny a detoxikační medicíny. Proto je často potřeba ovlivnit v léčbě i velmi vzdálený orgán. Vysvětlení proč tomu tak je najdete postupně v rubrice články, Vzdělávání, nebo u jednotlivých zdravotních potíží. Pokud potřebujete radu jak začít,neváhejte se obrátit s dotazem na mě na e-mail obchod@prirodaleci

 

Nejprodávanější

350
149613501496
Značky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.