O doplňcích stravy Nutrilite

nut-health-run-logo

NUTRILITE™

Nevyvážená strava může vést k nedostatku základních živin, které náš organismus potřebuje: makronutrientů, mikronutrientů a fytonutrientů. Tyto živiny jsou univerzální a potřebuje je každý bez ohledu na věk či životní styl. Aby Vám značka NUTRILITE pomohla překlenout mezery ve výživě, představuje Foundational Trio (Základní trio) – tři výrobky, jejichž kombinace Vám pomůže uspokojit Vaše výživové potřeby. Foundational Trio zahrnuje NUTRILITE All Plant Protein, NUTRILITE Omega-3 Complex a NUTRILITE DOUBLE X™ nebo Daily.

Vychutnejte si přínosy kompletní denní výživy s NUTRILITE Foundational Trio!

nutrilite-brandpage-keycontent-2-800x640 (1)

NUTRILITE je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě.* Nabízí kompletní řadu výrobků pro správnou výživu a optimální kondici včetně základních vitaminů a minerálních látek, bylinných doplňků stravy a výživy pro aktivní životní styl.

Značka NUTRILITE se inspirovala zakladatelem společnosti Dr. Carlem Rehnborgem a jeho zkušenostmi z Dálného východu. Již od roku 1934 v sobě propojuje vědu s přirozenými výhodami rostlin. Od samého počátku stavěla značka NUTRILITE na inovativním využívání vědy s cílem maximalizovat příznivé vlastnosti fytonutrientů, tj. živin rostlinného původu. Dnes značka působí na trhu již 80 let. 

1318071

Proč právě NUTRILITE

Značka NUTRILITE je postavena na přístupu pokrývajícím celý proces od semínka až po výsledný doplněk stravy, a spojuje tak v dokonalé harmonii přírodu a vědu.
Téměř před 100 lety žil zakladatel značky Carl Rehnborg v Číně, kde objevil význam rostlinné stravy. Svoji životní zkušenost a rozsáhlý výzkum živin rostlinného původu přetavil do doplňků stravy NUTRILITE.
V roce 1934 značka NUTRILITE uvedla na americký trh první multivitaminový/multiminerální doplněk stravy s fytonutrienty.
S osmdesátiletou tradicí vědy a výzkumu je NUTRILITE nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě . 

Věda:

  • NUTRILITE má k dispozici 150 vědeckých a výzkumných pracovníků a školitelů, kteří tvoří jeden z největších vědeckých týmů v oboru.
  • Značka celosvětově vyrábí více než 15 miliard vitaminových a minerálních tablet a kapslí ročně. 

 

Příroda:

  • NUTRILITE je jednou z mála předních celosvětových značek doplňků stravy, která si své suroviny pěstuje sama ekologicky udržitelným způsobem.
  • Nespoléháme na škodlivé pesticidy, herbicidy či chemická hnojiva – spoléháme na přírodu.
  • Osmdesát let používání ekologicky udržitelných zemědělských metod je nedílnou součástí vývoje výrobků NUTRILITE.
  • Tým vědců Nutrilite zdokonalil praxi od semínka až po doplněk stravy, díky které si výrobky NUTRILITE uchovají účinek, jsou konzistentní a maximálně efektivní a bezpečné.

 

Rozdíl je ve fytonutrientech.

  • Tým Nutrilite s více než 150 vědeckými a výzkumnými pracovníky a školiteli neustále pracuje na zdokonalování kvality výrobků NUTRILITE.
  • V rámci zajištění jakosti NUTRILITE provádí každý měsíc na 25 000 testů a více než 500 000 hodnocení kvality ročně.
 
 
1547260

Zemědělská činnost

Na všech našich farmách – jedná se o více než 6 000 akrů půdy ve státě Washington (USA), v Mexiku a Brazílii – obhospodařujeme půdu bez použití syntetických pesticidů, herbicidů a hnojiv. Naše farmy jsou také dobrými sousedy, kteří se snaží být prospěšní společenství, v němž působí.

Každou rostlinu zpracováváme do několika hodin po sklizni, aby si uchovala co možná nejvíce cenných živin.

1547261

Fytonutrienty

Jsou to přírodní živiny a základní složky všech rostlin. Rostliny produkují fytonutrienty, které jim dodávají barvu, podporují jejich růst a chrání jejich buňky před poškozením a onemocněním.

Různobarevné druhy ovoce a zeleniny poskytují různorodé fytonutrienty.

 

Sortiment Nutrilite

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.