Joalis Enternal - střevní nervový systém 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Doplněk stravy. Přípravek napomáhá optimalizaci střevní peristaltiky při chronických potížích s vyměšováním. Napomáhá také správnému přenosu serotoninu, hormonů dobré nálady.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.10.2018
373 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Joalis Dren - kapky k rozpuštění infekčních ložisek
 
Hlavní funkce enterálního nervového systému spočívá ve stimulaci svaloviny tlustého střeva, kterou je řízena tzv. peristaltika, neboli pohyby tlustého střeva směrem ke konečníku. Při poruchách této funkce se setkáváme buď se zácpami, které jsou způsobeny nedostatečnou peristaltikou, a nebo naopak prudkým a křečovitým stažením střeva, které je charakteristické pro dráždivý tračník. Další funkcí enterálního systému je řízení vstřebávání živin z tlustého střeva. Při poruše enterálního systému se můžeme setkat např. s poruchou vstřebávání živočišných bílkovin. Člověk má pak málo svalové hmoty, bývá vyhublý a může mít i poruchu vstřebávání rostlinných tuků. Může ale docházet i k přibývání na váze, k obalování střeva a dalších orgánů tukem. Další důležitou funkcí tohoto systému je produkce neurotransmiterů, především serotoninu-hormonu dobré nálady:) Většina lidí s depresí má poruchu enterálního nervového systému. Deprese také bývá často spojena se zácpou. To má dopad i na mikrobiální složení ve střevě, setkáváme se s produkcí patologických mikrobiálních toxinů a to má za následek únavu a ovlivňování dalších mozkových funkcí. Na enterální nervový systém působí především emocionální problémy, což je zřejmé již od dětských let, kdy střevo reaguje na úzkosti a strachy, vzrušení, radost a joné emocinální podněty. Významné může být kombinovat preparát ENTERNAL s preparátem LIVERDREN a DIAMINO. Tato kombinace snižuje dráždivost nervového systém určitými aminokyselinami. Můžeme ho kombinovat rovněž s preparátem COLIDREN, protože další tkáně tlustého střeva bývají také toxicky zatížené. Pro úpravu mikrobiální flóry je vhodné přidat ještě preparát NOBACTER. Preparát ENTERNAL je významným pomocníkem při poruchách nálad, depresích a prostého pocitu neradosti ze života.  

 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Preparát k očistě střevního (enterického) nervového systému. Je vhodný při střevních obtížích, případně i při emocionálních problémech, jako jsou deprese, melancholie, malá radost ze života.

Složení: 20% ethanol, rostliny: třezalka tečkovaná – nať (Hypericum perforatum L.), lípa malolistá – květ (Tilia cordata Mill.), fenykl obecný – plod (Foeniculum vulgare Mill.), pampeliška lékařská – kořen (Taraxacum officinale auct. p.p. non Wiggers). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.