Joalis Hyperton - hypertenze 50 ml

Neohodnoceno
 
Tip
 

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Komplexní preparát zaměřený na vyrovnávání kolísavého krevního tlaku a normalizaci počínající hypertenze. Je polyfunkční, zaměřený na baroreceptory, ledviny, prodlouženou míchu a autonomní nervový systém.

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.9.2018
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Joalis komplex - více přípravků k detoxikaci v jednom
 

Přípravek se za bývá všemi známými možnostmi chronicky zvýšeného krevního tlaku bez známé příčiny,tzv.esenciální hypertenze.

Příčina vysokého tlaku je nejasná,a proto léky,které umí krevní tlak snižovat,působí na celou řadu mechanismů.Jedny blokují tzv.beta-receptory v cévní stěně,jiné blokují kalciový kanál,další vylučují z těla soli a přebytečnou tekutinu atd.Proto ani detoxikace není jednoduchou záležitostí pokud má vést ke snížení krevního tlaku.

Detoxikuje vegetativní nervový systém,protože cévní řečiště je ovládáno speciálními nervy patřícími k autonomnímu nervovému systému,dále baroreceptory,které informují celý systém regulace krevního tlaku o skutečném krevním tlaku a pokud jsou chybně nastavené,nespouští příslušný mechanismus vedoucí ke snížení krevního tlaku.Jiné regulační mechanismy jsou umístěny v prodloužené míše a jsou propojeny s limbickým systémem.Proto stresové situace,které prožíváme a které působí na lidské emoce mají vliv na zvyšování krevního tlaku.Krevní tlak je řízen také prostřednictvím hypofýzi a hypotalamu,ty jsou zároveň řídící pro produkci hormonů(především hormonů nadledvin)které patří také k regulátorům krevního tlaku,protože regulují vylučování minerálů z těla,především sodíku.Z hlediska krevního tlaku je také velice důležitá kondice ledvin.

Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.
Komplexní preparát zaměřený na vyrovnávání kolísavého krevního tlaku a normalizaci počínající hypertenze. Je polyfunkční, zaměřený na baroreceptory, ledviny, prodlouženou míchu a autonomní nervový systém.

Složení: 20% ethanol, rostliny: kopřiva dvoudomá – nať (Urtica dioica, L.), violka trojbarevná – nať (Viola tricolor L.), hloh obecný – květ s listem (Crataegus laevigata Poir.), levandule lékařská – květ (Lavandula angustifolia Mill.), meduňka lékařská – nať (Melissa officinalis L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání: Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Upozornění: Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

 Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Na základě nařízení EU č. 432/2012 nesmíme u produktů uvádět žádná zdravotní, která by odkazovala na jejich léčivé účinky. Původní informativní texty jsme přizpůsobili platné legislativě. U produktů tedy mnoho informací nenajdete. 

Dětem můžeme kapat preparáty na kůži. U malých a větších dětí 5 kapek např. na předloktí, u miminek na bříško 3 kapky 2x denně.Tak se vyhneme příjmu alkoholu obsaženému v preparátech ústy, což je hlavním důvodem nevhodnosti použití u dětí. Stejně tak používáme u těhotných a kojících žen. Je třeba počítat s detoxikačními projevy. Proto nejsou u těhotných a kojících žen doporučovány. Detoxikační projevy mohou maminku stresovat. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.