Joalis speciálky

Přípravky Joalis z této sekce jsou doplňky stravy na čistě přírodní bázi zpracované specifickou informační technologií obsahující bylinné extrakty - určené k harmonizaci a detoxikaci základních orgánů. 

Před zakoupením výrobků Joalis doporučujeme kontaktovat mě na mailu obchod@prirodaleci.cz a já Vám navrhnu vhodnou detoxikační kúru. Pro zaručení optimálního a nejvyššího účinku výrobků Joalis je konzultace složení každé detoxikační kúry s poradcem doporučená. Terapeut skládá každou detoxikační sadu klientovi na míru dle jeho aktuálních potřeb a zjištěných zátěží. Součástí detoxikačních sad mohou být i další doporučení týkající se životosprávy a životního stylu, které optimalizují celý účinek detoxikace. Produtky Joalis nejsou léčiva a ani léčiva nenahrazují.

Preparáty pouze na objednávku s výrobou 2-3 týdny na základě Vaší zakázky. 

Jedná se o speciální preparáty, používané v poradně terapeutů. Tyto preparáty jsou zaměřeny na jeden toxin, nebo jednu tkáň, tak aby byla detoxikace účinnější. Většina z těchto preparátů je obsažena i v běžně prodávaných preparátech Joalis, ale někdy je lepší podávat preparát, který si bude všímat právě jen jednoho toxinu a tkáně a tělo nebude zahlceno přemírou informací. U některých klientů je tento způsob účinnější. 

Upozorňuji, že jejich podávání izolovaně, bez souvislosti s ostatními přípravky nemá velký význam. Tyto preparáty jsou vhodné pro klienty, kteří již mají za sebou základní detoxikaci imunitních orgánů a odvodných cest, především preparáty

Joalis LiverDren, LiHerb játra

Joalis VelienDren, VelienHerb  slezina

Joalis RespiDren, ReHerb  plíce

Joalis CorDren, CorHerb  srdce

Joalis UrinoDren, UrHerb  ledviny

Lymfatex  lymfatické cesty

Mezeg  nervový systém, glie

Emoce, Streson případně jiné preparáty s detoxikační informací psychické oblasti

Je lepší se mě zeptat, připravit si případně seznam už využívaných preparátů. 

Nemusí být vybrány všechny, ale podle potíží určitě nějaký orgánový+přinejmenším Mezeg, Streson, Emoce

Dále se tyto speciální preparáty musí kombinovat s některými dalšími a nebo tento doprovodný preparát musel být vybrán před podáním speciálky. Kombinace bude vždy u preparátu uvedena. 

Sortiment je velice široký, nebudou tu zatím uvedeny všechny, ale pokud mi položíte dotaz, tak Vám preparáty navrhnu a nechám vyrobit podle potřeby. Vyrobit se dá jinak jakýkoliv preparát na jakýkoliv toxin či tkáň, pokud je to třeba. 

Všechny preparáty dostanete pod označením pouze INFODREN !!!!! z boku je pak kódem označen typ infoDrenu.

Kategorie se postupně doplňuje. Obrázky jsou informativní ! 

Preparáty NoDegen  jsou obvykle skladem a nebo jejich dodání je otázkou několika málo dnů. 

Dětem, miminkům a dospělým, kteří nesnášejí nebo nechtějí přijímat alkohol, se přípravky nakapou na kůži a lehce vetřou. Je možné je nakapat na předloktí, na krk, v podstatě na kterékoliv místo těla, nejlépe s jemnější kůží .  U miminek a malých dětí na bříško, zádíčka. Miminkům  je nekapeme na ruce, aby si kapky zbytečně neolizovali a alkohol tak ústy nepřijímali..:-) Nikdo nechce opilá miminka a děti..:-)

pročtěte si prosím článek

 https://www.prirodaleci.cz/rady-k-detoxikaci/nodegen-specialky/

 

 

Nejprodávanější

363
3731363373
Značky

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.