Joalis InfoDren LSOL - břicho a pánev 50 ml

Neohodnoceno
 
 

Lymfatické cesty břicha a pánve. Joalis kapky k detoxikaci lymfatických cest břicha a pánve. Pokud máte ekzémy v této oblasti, gynekologické záněty, záněty močových cest apod. 

Dostupnost Objednáno
373 Kč    
Kategorie Joalis speciálky
 

Doplněk stravy s obsahem bylinných extraktů navozuje normální stav lymfatického systému. Přípravek je zpracován unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. Kozinec příznivě působí na přirozenou obranyschopnost, podporuje imunitní systém a přispívá k normálnímu stavu ledvin.


Složení: 20% ethanol, rostliny: Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml. Přesné složení na vyžádání. Přípravky nezpůsobují alergickou reakci vzhledem ke stopovému množství bylin. Účinek je v informační technologii.

Množství: 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

 

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Tento přípravek není lék a nemůže proto nahradit léky předepsané lékařem. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí.

Kombinujeme s VelienDren, VelienHerb, Lymfatex případně s mikrobiálními preparáty, preparáty na metabolismus a trávicí trakt 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.