Joalis Nodegen - No Degen POSTNATAL- poporodní období, přijetí 50 ml

Neohodnoceno
 
 

rozbití vadných psychických programů z období po Vašem příchodu na svět, postnatální období, přijetí lidmi okolo Vás v tomto období, které brání jednak správné detoxikaci především mikrobiálních zátěží a jednak zhoršují naše prožívání některých situací, které s tou původní zdánlivě nesouvisí. Používá se také při odstraňování zlozvyků jako je kouření, alkoholismus. Psychické poruchy, traumata, depresivní stavy, autoimunitní poruchy..Vadné uložené emoce, které mohou být příčinou poruch v organismu a také bránit v detoxikaci ostatním preparátům.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
24.10.2018
363 Kč    
Značka Joalis
Kategorie Joalis speciálky
 
Přesnější popis najdete na
 
 
Preparát NoDegen byl zcela nově přepracován a stal se velice zásadní pro detoxikaci. Velmi důležitým preparátem byl i při svém vzniku, ale nyní se jeho možnosti ještě více rozšířili a stále je v dalším vývoji. Preparát Nodegen má na starosti detoxikaci opouzdřených emocí, psychocyst. Zážitků a nezpracovaných prožitků, které jsme umístili kamsi do podvědomí. Tyto nezpracované emoce jsou však velmi zásadním a škodlivým toxinem a to dokonce  velmi častým. Působení tohoto toxinu dokonce znemožňuje průnik ostatních preparátů k mikrobiálním ložiskům. Jejich rozbití a tím odstranění jejich vlivu na organismus a jeho fungování je základním pilířem úspěšné detoxikace. Na vliv těchto opouzdřených emocí na organismus narazíme zvláště v případech různých těžkých nemocí. Je možné ho využívat a vzhledem k tomu, že se neustále dále vyvíjí ho můžete za 2-3 měsíce zase zopakovat.
 
Pokud si myslíte, že Vaše potíže mohou být z Vašeho postnatálního období, období po porodu, přijetí lidmi okolo v té době, období kojení či nekojení,  může Vám tento přípravek pomoci zbavit se vzniklých traumat, která ovlivňují Váš život. 
Postnatální období a období po porodu je stejně jako všechna ostatní období zahrnuta v základním preparátu NoDegen, ale pokud se zaměříte na jednotlivá období zvlášť, může být účinek preparátu lepší.
 
 
 

Doplněk stravy s obsahem bylinných extraktů přispívá k uvolnění toxinů. Přípravek je zpracován unikátními specifickými informačními technologiemi, které optimalizují jeho účinek. Česnek působí pozitivně na duševní pohodu a odbourává stres, je účinným antioxidantem a podporuje přirozenou obranyschopnost.

Složení: 20% ethanol, rostliny: pelyněk pravý – nať (Artemisia absinthium L.), česnek setý – cibule (Allium sativum L.), divizna velkokvětá – květ (Verbascum densiflorum Bertol.), jírovec maďal – kůra (Aesculus hippocastanum L.), jetel luční – květ (Trifolium pratense L.). Nutriční hodnoty ve 100ml: energie 140 kcal/580 kJ, bílkoviny 0, cukry 0, tuky 0, rostliny 10ml.

Množství: 50 ml.

Užívání:

Doporučené dávkování: 2x denně 10 kapek, není-li doporučeno jinak. Použití: 20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit, nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně více preparátů Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min. Nepoužívat kovovou lžičku.
Uchovávání: skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.