Jonášova kuchařka pro zdraví - Josef Jonáš Pro registrované věrnostní slevy , speciální ceny

230 Kč
Momentálně nedostupné

Dlouho očekávaná kuchařka našeho předního odborníka na zdravou výživu přináší stovky receptů, které vycházejí z principů autorovy úspěšné knihy Praktická detoxikace

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potrava přináší do organismu mnoho odpadu. Důsledkem jeho shromažďování je postupné ničení jednotlivých orgánů i systémů lidského organismu. Tato ojedinělá Jonášova kuchařka pro zdraví přináší nejen stovky receptů, které vycházejí z autorovy detoxikační metody, ale ukazuje také vliv jednotlivých druhů potravin na lidský organismus a na jeho momentální i dlouhodobý zdravotní stav.

MUDr. Josef Jonáš je jedním z našich nejpopulárnějších autorů a zároveň vyhledávaným praktikem celostní medicíny. Věhlas získal především svým průkopnickým dílem Křížovka života, které dodnes patří mezi nejžádanější publikace, jež u nás kdy vyšly.

Dlouho očekávaná kuchařka našeho předního odborníka na zdravou výživu přináší stovky receptů, které vycházejí z principů autorovy úspěšné knihy Praktická detoxikace. V několika oddílech představuje známé i méně užívané potraviny v mnoha rozmanitých variacích a neznámých kombinacích a ukazuje jejich vliv na metabolismus, vylučování toxinů a tukové hospodářství našeho těla. V barevné příloze se sami přesvědčíte, že zdravá jídla skvěle vypadají - a doma potom sami, že také skvěle chutnají.

Úryvek z úvodu:
Někdy se v dietologických kuchařkách uvádí, že každá nemoc je léčitelná stravou - jednou tím, že zařadím některé potraviny do svého jídelníčku, podruhé tím, že je vynechám. Musím říci, že s tímto tvrzením se vzhledem ke své praxi neztotožňuji. Většině nemocí je pomocí stravy možné pouze předcházet, jak bude později vysvětleno. Jestliže již nemoc propukla, je mnohdy nemožné nebo nesmyslně obtížné zbavit se jí jenom pomocí stravy. Nemoc je mnohopatrový dům a v každém patře se nachází nějaký problém, který musíme odstranit, než se opět dostaneme z domu na ulici. Obvykle jsou tedy nutné ještě jiné léčebné zásady, které ovšem dieta může velice podpořit.

Nechci na úvod své kuchařky tvrdit, že jejím prostřednictvím dávám lidstvu návod na bezpečné a ničím nekomplikované zdraví. Dávám však návod na to, jak lze především preventivně ovlivnit některé vážné choroby a jak přes stravu na tyto choroby nahlížet. Přes všechna omezení, o nichž se v kuchařce dozvíte, vám přeji dobrou chuť!

Počet stran: 280

Rozměry: 145 x 205 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: