Ecce Vita Bylinný čaj Anti-age 50g - stárnutí

Originální směs bylin podle receptury a dlouholetých zkušeností Ecce Vita plná antioxidantů a adaptogenů na podporu energie, vitality, svalového tonusu a kognitivních funkcí. Doplněk stravy

standardní cena: 255 Kč –53 % 120 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023
Ecce Vita Bylinný čaj Anti-age 50g - stárnutí
ev anti age caj 900x900
Akce
255 Kč –53 %

Detailní popis produktu

Kozinec blanitý podporuje přirozenou obranyschopnost a imunitní systém, je to antioxidant, patří mezi adaptogeny, které pomáhají odolnostmi vůči stresu, pomáhá udržovat normální hladinu cukru, podporuje činnost kardiovaskulárního systému, cirkulaci a normální krevní tlak, podporuje pohyblivost kloubů a činnost ledvin včetně vylučování. Pupečník asijsky přispívá k normálnímu trávení, podporuje správnou činnost cévní soustavy (těžké nohy), duševní zdraví a kognitivní funkce. Uncaria podporuje normální stav kloubů a imunitní systém. Vitánia snodárna neboli „Ašvaganda“ (indický ženšen) podporuje energii, vitalitu, svaly a výdrž. Pomáhá tělu vyrovnat se se stresem, zlepšuje spánek a duševní zdraví. Patří mezi adaptogeny, je to antioxidant. Má vliv na normální stav pokožky, dýchacího a reprodukčního systému. Klanopraška čínská patří také mezi adaptogeny (chrání před stresem), je antioxidant, podporuje normální funkci jater a dýchacího systému, zároveň pročišťuje. Působí jako tonikum na podporu mentální pohody. Gynostema je antioxidant, pomáhá k normální hladině lipidů a cukrů v krvi, podporuje kardiovaskulární systém, pH rovnováhu v žaludku a správnou hladinu homocysteinu. Má vliv na krevní oběh, tlak, podporuje činnost jater a zároveň pročišťuje. Je antioxidant, podporuje přirozenou Rakytník řešetlákový podporuje imunitní systém, normální trávení, normální stav pokožky a kardiovaskulární systém. Bacopa drobnolistá neboli „Brahmi“ podporuje duševní zdraví, kognitivní funkce, koncentraci a paměť. Zlepšuje duševní výkon, funkce žlučníku, chrání před stresem. Je to antioxidant.

Obsah: 50 g

Instrukce

1 čajová lžička (2 g) 1–3× denně nezávisle na jídle. Pít nejpozději 4 hodiny před spaním, směs je energizující.

Ingredience

Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus), Pupečník asijský (Cantella asiatica), Vitánie snodárná (Withania somnifera, Ašvaganda), Řemdihák plstnatý (Uncaria tomentosa), Klanopraška čínská (Schizandra sinensis), Pórnatka kokosová (Poria cocos), Rosolovka řasotvará (Tremella fuciformis), Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis), Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri), Rakytník řešetlákový (Hippophae ramnoides), Gynostema pětilistá (Gynostemma pentaphyllum), Pazvonek chloupkatý (Codonopsis pilosula)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
psychika: čaje, únava, vitalita, stres, duševní rovnováha, kognitivní funkce, spánek, nespavost, relaxace
Hubnutí, metabolismus: metabolismus cukrů, metabolismus energetický, čaje
Játra, žlučník: regenerace, čaje
Ledviny, močové cesty: čaje, podpora
Obranyschopnost: čaje, antioxidant, vitalita
páteř, klouby, svaly, vazy: čaje, svaly
pokožka, vlasy, nehty, lymfa: čaje, pokožka
srdce a oběh: čaje, srdce, žíly, tepny, tlak

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: