Z důvodu jarních prázdnin, ve středu, čtvrtek a pátek 13.-15. 2 nebudu odesílat objednávky. Všechny objednávky začnu odesílat v pondělí 18.2.2019 Dotazy na terapie a přípravky snad všechny zodpovím o víkendu, tak prosím vydržte. Ráda bych se věnovala dceři aspoň několik dní..:-)

Novinky

Slezina a její vliv na zahlenění

1-55467947

Smrkání a kašlání nám umí znepříjemnit život. Než navštívíte lékárnu, zamyslete se nad tím, zda si sami neubližujete tím, co jíte. Nejde totiž jen o hleny. Trpí i váš důležitý orgán. Ráno se probudíte a už si musíte odkašlat, trápí vás rýma a máte uslzené oči? Říkáte si, že je to asi normální vzhledem k podzimnímu sychravému počasí. Proč se vlastně hleny v těle tvoří si přečtěte na našem novém blogu 

Projevy jaterních poruch na těle

Onemocnění jater se může projevit různě. Mezi nejčastější a většinou i první příznaky patří:

  • zvýšená únava,
  • malátnost,
  • nevýkonnost
  • rychlé vyčerpání.
Housenice čínská

Bez názvu-1

Pro Číňany, a v posledních letech i pro obyvatele západních zemí, je však housenice blahodárným lékem. Považují si ho stejně jako legendárního ženšenu; využívá se především pro cévní systém a také pro celkové posílení organismu. 

Popis speciálek Nodegen na blogu

1-22351727

NoDegen speciálky jsou jakési podkapitoly NoDegenu. Traumata rozdělená do jednotlivých typů a období. Umožní nám postupnou a klidnou změnu našich rekcí, života, myšlení. Pro člověka, který na sobě chce pracovat, chce měnit sebe i svět k místu o něco lepšímu jde o nezbytné přípravky. Každá speciálka se věnuje jednomu okruhu psychocyst a traumat člověka. I tak nejsou přesně ohraničené a vzájemně se tato období prolínají a plynule přechází jedno v druhé. 

Nové emoční preparáty

Byla přidána celá skupina specifických preparátů typu NoDegen k odstranění jednotlivých traumat prožitých od prenatálního období a období porodu až po různá traumata z nehod, šikany, rozvodů, týrání apod. Tato traumata mohou velmi ovlivňovat náš život a bránit podvědomě našemu tělu správně fungovat a samo se zbavovat toxinů z prostředí a stravy. Přímo brání také očistě od mikrobů a jejich toxinůNajdete je všechny v sekci Joalis Speciálky

1-86965078

Kniha Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů

Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy. Pracovat se svými emocemi je jistý druh umění. Díky knížce pochopíte zákonitosti lidských emocí a dokážete pracovat se slabými stránkami vlastní emocionality.

p_1227

kniha IQ střev

Řídí nás břicho. Naše intuice a inteligence, zdraví i nemoc, skutečnost, zda jsme šťastní, stresovaní nebo smutní - to všechno pochází z břicha

p_1497

alergie a toxická pšenice
obilí
O lepku se dřív téměř vůbec nemluvilo. Dnes je na něj alergický každý druhý. Čím to, že najednou našemu zažívacímu ústrojí vadí něco, co léta nikomu problémy nedělalo? Důvod vás překvapí, budete se divit! 
Nové výrobky

Nově byly do našeho sortimentu zařazeny produkty Joalis Pesticid k detoxikaci od Pesticidů a Joalis Ricketti k detoxikaci od Rickettsií  ...

Hlíva ústřičná - houba pro všechno

hlívaústř

dokáže pomoci s imunitou, zažíváním, únavou. Především imunitu  vitalitu dokáží nastartovat v podstatě všechny léčivé houby. Ideální je tak jejich střídání, či užívání v kombinacích.

Hořčík a vysoký tlak

srdce

Nedostatek hořčíku se také projevuje nespavostí, únavou a zhoršenou funkcí centrálního nervového systému. Právě v mozku, který je metabolicky jedním z nejaktivnějších orgánů v těle, je koncentrace hořčíku velmi vysoká. Hořčík je nepostradatelný při přenosu nervových impulzů, jeho přísun pomáhá předcházet únavě, vyčerpání a stresu.

vliv střevních bakterií na naše chování

100996827-brainandguttoppic-16-9

Co mají střevní bakterie společného s činností mozku? Mnohem víc, než bychom mysleli! Ovlivňují náladu, stres i mnohé duševní nemoci. Ne nadarmo se říká, že střevo je náš druhý mozek. A taky když se někomu něco nepovede, že je snad úplné střevo - rozuměj úplný blb, trouba a další si doplňte sami..:-)

hormon hladu

1-11295389_1

Tělo je naprosto neschopné rozlišovat mezi nedobrovolným hladověním a vědomě dodržovanou dietou s nízkým příjmem kalorií. První týdny je organismus překvapen, a proto rychle hubneme, ale pak...

Body na chodidle

kontrola-zdravi

Na lidském chodidle je velké množství biologicky aktivních bodů, které mohou pomoci zlepšit stav vašeho zdraví. Jejich masáž můžete provádět sami v domácích podmínkách.

Hypothalamus (kontrola chuti)

Stránka 1 z 3 - 42 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.