Novinky

Kopřiva to je bylina !!

kopriva4

Kopřiva dvoudomá (Utrica diodica) je odedávna hojně využívaná a všeobecně dostupná bylina. Jí se čerstvá, a to téměř výhradně na jaře. Mladé výhonky se stávají součástí pokrmů, jako je třeba velikonoční nádivka, dá se z nich ale připravit i variace špenátu, přidávají se také do různých rizot a obilných směsí. Naši předkové ji vnímali jako posilující bylinu, která čistí krev a přispívá k jarní detoxikaci organismu.

co značí chuť na určité potraviny

1-127170890

Nervové přenašeče

Pokud jsou uvedené nervové přenašeče v nerovnováze (to znamená, že jich je buď málo, nebo naopak přespříliš), vznikají potíže, označované jako psychosomatické poruchy. Například bolesti břicha, hlavy, vyčerpanost, poruchy nálady či ztráta schopnosti koncentrovat se.

Pampeliška plevel pro naše zdraví

 1-26786401

Pampeliška je pro mnohé lidi naprosto běžná rostlina, které si za normálních okolností ani nevšimnou. Zahrádkáři ji zase znají jako obtížný plevel. Pro bylinkáře je však velkým pomocníkem při léčbě různých neduhů. Jaká léčivá tajemství tato zářivá kytička skrývá ? 

Slezina a její vliv na zahlenění

1-55467947

Smrkání a kašlání nám umí znepříjemnit život. Než navštívíte lékárnu, zamyslete se nad tím, zda si sami neubližujete tím, co jíte. Nejde totiž jen o hleny. Trpí i váš důležitý orgán. Ráno se probudíte a už si musíte odkašlat, trápí vás rýma a máte uslzené oči? Říkáte si, že je to asi normální vzhledem k podzimnímu sychravému počasí. Proč se vlastně hleny v těle tvoří si přečtěte na našem novém blogu 

Projevy jaterních poruch na těle

Onemocnění jater se může projevit různě. Mezi nejčastější a většinou i první příznaky patří:

  • zvýšená únava,
  • malátnost,
  • nevýkonnost
  • rychlé vyčerpání.
Housenice čínská

Bez názvu-1

Pro Číňany, a v posledních letech i pro obyvatele západních zemí, je však housenice blahodárným lékem. Považují si ho stejně jako legendárního ženšenu; využívá se především pro cévní systém a také pro celkové posílení organismu. 

Popis speciálek Nodegen na blogu

1-22351727

NoDegen speciálky jsou jakési podkapitoly NoDegenu. Traumata rozdělená do jednotlivých typů a období. Umožní nám postupnou a klidnou změnu našich rekcí, života, myšlení. Pro člověka, který na sobě chce pracovat, chce měnit sebe i svět k místu o něco lepšímu jde o nezbytné přípravky. Každá speciálka se věnuje jednomu okruhu psychocyst a traumat člověka. I tak nejsou přesně ohraničené a vzájemně se tato období prolínají a plynule přechází jedno v druhé. 

Nové emoční preparáty

Byla přidána celá skupina specifických preparátů typu NoDegen k odstranění jednotlivých traumat prožitých od prenatálního období a období porodu až po různá traumata z nehod, šikany, rozvodů, týrání apod. Tato traumata mohou velmi ovlivňovat náš život a bránit podvědomě našemu tělu správně fungovat a samo se zbavovat toxinů z prostředí a stravy. Přímo brání také očistě od mikrobů a jejich toxinůNajdete je všechny v sekci Joalis Speciálky

1-86965078

Kniha Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů

Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy. Pracovat se svými emocemi je jistý druh umění. Díky knížce pochopíte zákonitosti lidských emocí a dokážete pracovat se slabými stránkami vlastní emocionality.

p_1227

kniha IQ střev

Řídí nás břicho. Naše intuice a inteligence, zdraví i nemoc, skutečnost, zda jsme šťastní, stresovaní nebo smutní - to všechno pochází z břicha

p_1497

alergie a toxická pšenice
obilí
O lepku se dřív téměř vůbec nemluvilo. Dnes je na něj alergický každý druhý. Čím to, že najednou našemu zažívacímu ústrojí vadí něco, co léta nikomu problémy nedělalo? Důvod vás překvapí, budete se divit! 
Nové výrobky

Nově byly do našeho sortimentu zařazeny produkty Joalis Pesticid k detoxikaci od Pesticidů a Joalis Ricketti k detoxikaci od Rickettsií  ...

Hlíva ústřičná - houba pro všechno

hlívaústř

dokáže pomoci s imunitou, zažíváním, únavou. Především imunitu  vitalitu dokáží nastartovat v podstatě všechny léčivé houby. Ideální je tak jejich střídání, či užívání v kombinacích.

Hořčík a vysoký tlak

srdce

Nedostatek hořčíku se také projevuje nespavostí, únavou a zhoršenou funkcí centrálního nervového systému. Právě v mozku, který je metabolicky jedním z nejaktivnějších orgánů v těle, je koncentrace hořčíku velmi vysoká. Hořčík je nepostradatelný při přenosu nervových impulzů, jeho přísun pomáhá předcházet únavě, vyčerpání a stresu.

Stránka 1 z 3 - 45 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.