Odpovídám na Vaše dotazy

1-59964685

Zde můžete pročíst odpovědi na dotazy klientů. Berte prosím v úvahu, že některé odpovědi jsou již velmi staré a detoxikační postupy se mění i vícekrát do roka, podle toho jak pan doktor Jonáš pracuje na vývoji preparátů. Je tedy vhodné buď sledovat nejnovější odpovědi, dále se řídit rubrikou o nových postupech a vzdělávání kam vždy píši nejnovější postupy a nebo mi položit dotaz přímo. Buď přes vyskakovací modré okénko vpravo dole, nebo přes mail obchod@prirodaleci.cz, nebo přes kontaktní formulář. Pokud jsou nějaké změny, najdete je i v popisech jednotlivých preparátů, někdy i s odkazem na článek, kde je změna probrána podrobněji. Odpovídám dle svých časových možností a naléhavosti dotazů, většinou odpovím max. do týdne. Dotazy by se měly týkat výhradně postupu v léčbě našimi přípravky a ne dotazů na jiný sortiment či léčbu, nebo zda máte brát léky od lékaře či ne apod. Prosím v odpovědích se neptejte proč Vám doporučuji pro Vás naprosto nelogický přípravek. Nelze nikoho v mailu udělat terapeutem :-) Například často doporučovaný ActivCol na střeva obsahuje mnoho dalších preparátů i na mozek a tím velmi ušetříte a hlavně to bude fungovat. Podobně i ActivAcid...atd...

Neodpovídám za pravopisné chyby v dotazech klientů a za moje chyby se předem omlouvám, někdy jsou způsobené i rychlostí psaní a nepřemýšlením nad detaily.....prosím o Vaši shovívavost..:-)

Naďa Rydlová - akreditovaný terapeut v detoxikaci Joalis

Můžete se ke mně do detoxikačního centra ECC - Joalis v Praze a Senohrabech  také objednat. Termíny jsou tak 3 týdny - měsíc.

Informace najdete  ZDE

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.