Duben-Srpen 2016

Dobrý den,trápí mě bolest dásní a roztrhané koutky úst,které dělají krusty.Začalo to na dovolené na Elbě.kde jsme jezdili na horských kolech (zač.července),chytila jsem impetigo,po týdnu se mi udělaly afty,bolely dásně,byly červené,oteklé,pálení,otok vnitřní sliznice úst,pak se začaly trhat koutky.Léčení-framykoin mast a míchaná atb mast od pí doktorky z kožního.2 týdny po léčbě dobré,teď znovu roztrhané koutky úst (horší, než poprvé) a červené boletivé dásně,oteklé,některé zuby odhalené krčky (již dříve,ale bez bolesti).Nekrvácí.Krevní testy i výtěr z krku v pořádku,to jsem se divila.ale nevím,na jaké věci se testy dotazovaly..Je to otravné a připadám si zoufalá,jak se to vrací.Nemarodívám,myslím,že k tomu možná přispěl stres ke konci školního roku (učím v MŠ a mám více aktivit),také jsem před dovolenou brala hormon Norethisteron To byl taky možná kámen úrazu) a fyzická aktivita spolu se sluníčkem asi taky udělali své...Děkuji za odpověď,případně pomoc. Dnes jsem dostala na kožním opět Framykoin a Advantan (kortikosteroidy).Bojim se,že si vše v těle rozházím ještě víc.. :(

odpověď:

dobrý den, Váš problém startuje z narušené sleziny pod jejíž vládu spadá většina částí ústní dutiny. Použijte detoxikaci těmito preparáty

ActivCol+VelienDren+OroDren+Cranium

 

Mám 4,5 letou dceru, která je hyperaktivní. Má obrovské problémy s jakýmkoliv soustředěním, i s přihlédnutím k věku je to vážně extrém. 

Odpověď

hyperaktivita je způsobena drážděním nervového systému. Dítě za ní absolutně nemůže a velmi těžko všechny své projevy ovládá. Nervový systém může být drážděn různými druhy zátěží, a to získaných po narození stejně jako v prenatálním vývoji od matky a otce. To, že rodiče nejsou a nebyli hyperaktivní neznamená, že toxiny, které dítě dostalo u něj hyperaktivitu nemhou způsobit. Vše je navíc podporováno pomalejším dozráváním nervové soustavy takového dítěte. Detoxikací se dá vemi dobře tento problém postupně zvládat. Je třeba nastudovat jak detoxikace funguje a proč, protože přípravky bude dítě brát různé a postupně, budou se čistit různé orgány a přijdou období zhoršení. To není jen tím, že se tělo čistí, ale i tím, že část nervového systému dítěte je od narození oslabená a vždycky to tak bude. Mikroorganismi toto velmi dobře vědí a cíleně vyhledávají oslabená místa v organismu každého člověka. Oslabení se pak ještě zvýrazňuje v období třeba stresu, emočního vypětí, změn v životních rytmech, nemocí apod. Protopak dochází ke kolísání už stabilně udržného stavu a jeho zhoršení. Proto je pak třeba znovu zopakovat přípravky. Je to takový neustálý boj, ale při detoxikaci se stále prodlužuje období pohody. U někoho je to hned u někoho to trvá dlouhou dobu. U dítěte s hyperaktivitou autismem apod. se musí počítat s častější drenáží postižených míst většinou do věku kdy projde pubertou a vše se stabilizuje i díky detoxikaci lépe a rychleji. Z potravinových a dietních opatření pomáhá často omezení cukrů, protože ty velmi často způsobují v mozku takového dítěte elektrické výboje a zhoršují stav. často bývá alergie na pšenici či kravské mléko, ale nemusí být vždy. Pokud by jste měla s malou možnost ke mě do Prahy přijet, bylo y dobré tyto alergie proměřit, aby jste měla jistotu.

Tedy jako první přípravek, komplex, který Vám pomůže na začátku je Bambi Hyperaktiv. Rozhodně však nebude stačit a doporučila bych postupovat pak těmito přípravky. Kapky mažete na kůži bříška či předloktí 2x denně po 5 kapkách přibližně, sirupy podle návodu. Informace si prosím ještě přečtěte v častých dotazech než položíte dotaz, který je tam případně vysvětlen. Děkuji :)

po vybrání sirupu by jste tedy postupně dávala tyto přípravky. Můžete po jednom, nebo až 3-4 najednou. Stačí brát přibližně 3-4 týdny, pak můžete pokračovat dalšími.  Ty co Vám zbydou si můžete klidně dát sama, budete mít podobné toxiny jako dcera..:) Tedy Vám prospějí také.

Bambi Symbiflor, Supertox, Toxigen, LiverDren, NeuroDren, Emoce, Streson, Cranium, MindDren, Spirobor, Antivex, Mikrotox, Virtox

 

Pokud budete chtít konzultovat stav během léčby, bude dobré psát do tohoto mailu. Už zítra nebudu vědět jinak nic..:)

dobrý den, prosím o radu malý trpí ekzémem vždy se objeví po očkování. Malý má rok a půl. Mažu obyčejnou indulonou ale někdy ten ekzém je spíš suchší a pak iopak.Používáme sirup pchytočik. Jestli byste mi poradila jakou mast. Děkuji za odpověd.

odpověď

Dobrý den, malého detoxikujte buď dětskými oleji Bambi Oil 1-3, střídejte po dnu, nebo po týdnu pokaždé jiný a nebo pokud Vám nevyhovuje tato forma tak detoxikujte kapkami Cortex+Mezeg+CutiDren od každého 2x denně 5 kapek na bříško. Přečtět si k tomu prosím sekci časté dotazy

 

Prosím o radu. Máme dvě kočičky ve věku 17,5 roku. Jedné bylo v loňském roce diagnostikováno astma. V současné době nejsou projevy závažné. Kočička nesípe, nekašle, ale pouze trochu ztěžka dýchá. Jaký přípravek bychom měli začít podávat? Druhá kočička má pro změnu problém s játry. Vzhledem k věku jí veterinář nechce dělat biopsii, takže nevíme přesně, zda má játra ztučnělá nebo má cirhózu. Začalo se to projevovat tak, že několikrát za den zvracela. Také má problém s vyprazdňováním, mívá zácpu. I u této kočičky nevím, jakým přípravkem začít detoxikaci. Vím, že proti věku není léku, ale chtěla bych pro ně udělat maximum.

odpověď

dobrý den,

pro obě dvě začněte přípravkem AniNevrin. Tím vyčistíte hlavně nervový systém odkud se řídí imunita, psychika, stahování průdušek při astmatu, stahování cév, protinádorová imunita,....je to stejné jako u lidí. Až to vyberou a nebo kdyby jste chtěla, můžete podávat i současně oba dva, tak přidejte pro tu s astmatem AniMik a pro tu s játry AniMet. Až každá vybere asi tak půlku z druhého přípravku, tak jim je vyměňte. Ušetříte za přípravky, detoxikace bude dostačující a zasáhnete správná místa obou. Jde o to, že játra také řídí nervový systém a mají vliv na jeho funkci a je také třeba je vyčistit u astmatu, ale větší zátěže bývají v mikrobech, proto má ona první ten AniMik na mikroby. Ta s játry tak tam je to jasné, je třeba detoxikovat celý trávicí systém a AniMik dáte jako druhý, aby jste doladila detoxikaci mikrobů v nervovém systému a i trávicím systému. Až vyberou všechno tak by jste podala AniSpir u kočičky s dýchacími potížemi. U té s játry AniDigest. U kočičky s Astmatem ještě zvažte pak podání přípravku AniCor na srdce.( samozřejmě preventivně mohou obě)
Přípravky nemají žádné vedlejší účinky. Při čištění se mohou uvolňovat několik dní hleny, výtok z očí atd. To vše pak ustane a zvířatům se uleví. Někdy se žádné detoxikační projevy neukazují (většinou) . Přípravky se mohou kombinovat s čímkoliv co Vám napíše veterinář, i s čímkoliv jiným. Princip jejich fungování je zcela unikátní na trhu. Pokud by se Vám náhodou zdálo, že kočičky jsou unavené detoxikací (většinou jsou spíše majitelé ve stresu a odpočinek zvířat a jejich klid si spojují spíše s reakcí na preparáty :) ) tak klidně 2-3 dny vynechte a pak zase pokračujte, nebo snižte dávkování na polovinu na pár dní.

 

Dobrý den, mám dítě 3,5 roku a od října prodělal 8 viróz, vždy rýma, dusivý kašel a lehký zánět průdušek.Už si nevím rady co s tím. Zkusili jsme Biocolostrum, Imunoglobulin, lactobacily, vitamíny pro děti. Vše bez efektu.

Odpověď

dobrý den,
použijte
BambiHarmoni 2, Bambi Imun a ActivCol,

pokud to nebude stačit, po využívání ještě vyberte balíček střevní symbioza I. Najdete ho pod tímto názvem na stránkách. U dětí se tyto kapky používají tak, že se mažou po 5 kapkách 2x denně na kůži bříška, nebo předloktí. Časový odstup od jídla nemusíte dodržovat. Vše najdete také v častých dotazech na webu nahoře. Je třeba povzbudit imunitu, rozbít ložiska v dýchacím systému dítěte. :)

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.