lišej

Dobrý den, asi půl roku mám sliznici v ústech "napadenou" lišejem ( i dásně a jazyk). Vzadu mi neduh způsobuje trvalou bolest v krku, vpředu vystupuje koutky až na spodní ret. Problémy jsou i v noci, protože jakýkoli dotyk rozbolavělé vnitřní tváře a zubů znamená opět další probuzení. Na stomatol. klinice mi odebrali vzorky tkáně a následné laboratorní vyšetření potvrdilo podezření na LICHEN. V lékárně mi namíchali kortikoidní gel, kontrola za půl roku... Ráda bych využila Vaší pomoci. Děkuji Vám za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

o této nemoci jsem už psala v menu Odpovědi na dotazy.
Jedná se v podstatě o autoimunitní onemocnění.Proto je potřeba normalizovat funkci imunitního systému,samozřejmě upravit stravu,vynechat a omezit nejčastější alergeny-pšeničný lepek,mléko.Upravit detoxikační schopnost jater,střev a plic-souvislost s kůží a také slezinového okruhu-sliznice.Pokud se vyskytuje v ústech přidáme přípravky OroDren.Jinak Autoimun,LiverDren,VelienDren,CutiDren a další přípravky.Řešení autoimunitního onemocnění je dlouhodobější.

Doporučila bych Vám přípravky OroDren,Autoimun,VelienDren a Antivir a Angin.Můžete použít v první kůře OroDren,Angin a Antivir,ve druhé Autoimun,VelienDren a také Lymfatex.Vhodné by bylo i podpořit nadledvinky přípravkem Spirobor v další kůře,případně se po vybrání první,nebo druhé kůry ozvěte.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.