močový měchýř-potíže

Dobrý den,můj problém problém je močový měchý.Ve 20ti jsem tento problém měla asi rok pak zničeho nic zmizel na 8let a teď už 2roky trpím.Opakovaně se mi vrací bolesti v močové trubici. Nebolí to při čůrání,ale po dočůrání.Vždy je to spojené s krví která je viditelná.Myslím si,že to spustí styk s partnerem,ne prochladnutí.Deně vypiji tak 2až 3 litry čistý vody.Gynegologicky jsem zdravá ani nemám po tolika ATB žádné mikozy ani kvasinky. Doktoři na urologii mi vždy předepíší ATB,ale když se zeptám jak to budem dál řešit tak mi řeknou,že jsem neměla zánět a ať si koupím brusinky a dodržuji hygienu...Nebo mi chtějí dát ATB na půl roku,což mi přijde zvláštní když tam není zánět. Už si připadám jak největší špindíra a hypochondr.S partnerem se snažíme o mimnko.Před měsícem jsem potratila.Od Vás jsem si obědnala UrinoHelp a UrinoDren. Prosím poraďte,už nevím jak dál. Předem děkuji

Odpověď

Dobrý den,
UrinoHelpem a UrinoDrenem jste odstranila ložiska,která se mohla nacházet v močových cestách a způsobovat reinfekce.Volba byla na začátek správná.Nyní by jste měla pokračovat přípravkem NoBacter, GynoDren,Regular a Candid.K tomu přípravek Projasnění temné tůňky.Vše můžete brát najednou,nebo si to rozdělit podle finančních možností.Buďte trpělivá,máte po těchto léčbách silně narušenou obranyschopnost.Kupujte si brusinky,nebo brusinkovou šťávu-to je v pořádku,dále kustovnici čínskou.Pokuste se vynechat antibiotika.Kupte si např.přípravek Symbi I v e-shopu,nebo jiný,který obsahuje laktobacily.Vynechte kořeněná a jinak dráždivá jídla,cukr,omezte pšeničnou mouku.Budete ještě potřebovat přípravky Cranium a MindDren k obnovení řízení imunity.
 

ještě dodatek k Vašemu dotazu-možná,že lepší než přípravek NoBacter by pro Vás byl přípravek Mycobac a Enterobac.Jsou přeci jen cílenější než NoBacter.Nemám Vás změřenou,takže se těžko odhaduje,ale myslím,že by to bylo účinnější.
 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.