mykózy

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaký přípravek by jste mi doporučili. Už asi 10 let trpím opakovanými záněty pochvy- mykozou. Po užití různých čípků se mi uleví, bohužel do 10-ti dnů se zánět vrátí...Zkoušela jsem,na radu lékaře, 3 měsíční pití ledvinového čaje, kvůli detoxikaci ledvin. Bohužel zánět se opět vrátil. Ráda bych tedy zkusila nějaký přípravek od vás. Mohli by jste mi něco doporučit. Moc děkuji

 

Odpověď

jako startovací kůru bych Vám doporučila přípravky Fluorex,GynoDren,Cranium,ATB a k tomu bílý nebo žlutý krém rodinného štěstí podle toho,který Vaše potíže více vystihuje.Určitě bude potřeba pokračovat očistou ledvin a hormonální rovnováhy.Přípravky je ve Vašem případě nejlépe brát všechny najednou.Vynechat sladkosti,co nejvíce i škroby,spíše lehkou zeleninovo obilninovou dietu.

Dotaz

Ještě bych se chtěla zeptat, proč myslíte, že bych měla použít i cranium-regenarace nervového systému - to s mými potížemi také souvisí?
 Když si tedy objednám všechny přípravky, co jste mi doporučila, jak je mám užívat? Všechny najednou? Někde jsem slyšela, že i u přírodních léků hrozí předávkování. Omlouvám se, že se tak ptám, ale mám doma 13-ti měsíční miminko, a nemůžu si dovolit být "nepoužitelná".
 

Odpověď

Laicky řečeno-ve Vaší hlavě sídlí celý problém s imunitou.Aby imunita správně fungovala a nedovolila kvasinkám se šířit(protože s těmi se setkáváte stále a v organismu trvale žijí)je důležité detoxikovat určitá centra v mozku.k tomu slouží velice důležité přípravky,které se používají téměř při každé detoxikaci a to je Cranium a MindDren a MindHelp.Nestačí vyčistit zůčastněné orgány,ale je nutné vyčistit i hlavu:)
 

Ano všechny přípravky budete brát najednou s minutovým odstupem mezi nimi.Návod je na každé krabičce s přípravkem.U přírodních léků,tak jako u každých ,ůže hrozit předávkování i když je to spíše vyjímečné.Detoxikační přípravky ale nejsou léky.Pracují úplně na jiném principu,do těla kromě informace nic nedodávají.Imunitní systém si pak už s touto informací poradí sám.Dejme tomu,že je to podobné homeopatii.
 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.